Šilutiškiai iš jaunučių čempionato grįžo su medaliais

Palangos sporto centro arenoje vyko Lietuvos jaunučių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo 131 šalies boksininkas. Pamariškiai iškovojo 2 aukso, 5 sidabro ir 1 bronzos medalį.

Komandinėje įskaitoje šilutiškiai užėmė II vietą.

Iš viso čempionate pirštines surėmė 108 vaikinai ir 23 merginos. Vyrai varžėsi 19-oje svorio kategorijų, moterys – devyniose.

Lietuvos jaunučių čempionais tapo šilutiškiai Kamilė Pustovojutė (iki 51 kg)  ir Ignas Štrapėla (iki 48 kg). Sidabro medaliais pasidabino Karina Lukošiūtė, Urtė Martinavičiūtė, Eglė Retenytė, Elijus Barcevičius, Naglis Balčėnas, o bronzos medalį iškovojo Nojus Subačius.

Pasak trenerio Vinco Murausko, mūsų boksininkams kovoti buvo nelengva, nes jie dar mažai turėjo kovų patirties. Visgi treneris džiaugiasi rezultatais, 8 boksininkai iškovojo 8 medalius.

Komandinėje įskaitoje šilutiškiai aplenkė sostinės boksininkus ir užėmė II vietą. Daugiausiai medalių iškovojo kauniečiai – 2 aukso, 3 sidabro ir 6 bronzos.

Finalų kovas bokso aistruoliai galėjo pamatyti neišėję iš namų – lemiamos čempionato akistatos buvo transliuojamos Lietuvos bokso federacijos feisbuko paskyroje.

„Šis čempionatas buvo puikus pasirengimas liepą vyksiančiam Europos moksleivių čempionatui, kuriame Lietuvai atstovaus čempionais tapę boksininkai“, – teigė Lietuvos bokso federacijos generalinis sekretorius Donatas Mačianskas.