Šilutiškiai iš kroso varžybų grįžo su medaliais

F1 krosasLietuvos lengvosios atletikos kroso II etapas vyko Šiauliuose balandžio 20 d. Krosą bėgo ir Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis. Greičiausiai mergaičių grupėje 1000 m trasą įveikė šilutiškė Goda Šiaudvytytė, jaunimo grupėje Aurimas Bendžius finišavo antras, o bronzos medalį iškovojo Naglis Kuturys jaunučių grupėje. Šilutės sporto mokyklos komanda, visų bėgusių auklėtinių dėka, surinko daugiausiai taškų ir užėmė I vietą tarp 13-os komandų.
1000 m distancijoje mergaičių, gimusių 2006 m. ir jaunesnių, dalyvavo 25 lengvaatletės iš įvairių miestų. Greičiausiai šią distanciją įveikė Goda Šiaudvytytė, kuri savo komandai uždirbo 22 taškus. Prizinės vietos užimti nepavyko Mijai Pielikytei, bet ji komandai laimėjo 7 svarbius taškus.

Jaunuolių ir vyrų grupėje 6000 m finišą antras kirto Šiauliuose besitreniruojantis, bet atstovavęs ir Šilutės sporto mokyklos komandai Aurimas Bendžius, jis komandai uždirbo 18 taškų. Komandai taškų pridėjo ir netikėtai sudalyvavęs bėgime M. Pielikytės tėtis Edgaras Pielikys. Jis prizinės vietos neužėmė, bet laimėjo 5 taškus komandai.
Jaunučių grupėje 2000 m distancijoje varžėsi 25 lengvaatlečiai, o šilutiškis Naglis Kuturys finišavo trečias, pasipuošė bronzos medaliu ir komandai laimėjo 15 taškų.

Jaunių grupėje nei mergaitės, nei vaikinai prizinių vietų neiškovojo, bet visi bendrai – Dija Jasaitė, Kristina Bataitytė, Erestida Bagdonaitė, Paulius Gudaitis ir Justas Budrikas – surinko 41 tašką komandai.

Susumavus II etapo rezultatus paaiškėjo, kad Šilutės sporto mokykla užima I vietą (I etape mūsiškiai buvo antri). Tikėkimės ir kituose etapuose mūsiškiai pasirodys šauniai ir finale džiaugsis I vietos komandine taure.