Šilutiškiai iškopė į Lietuvos vaikų pirmenybių finalus

lengvoji vaiku pirmenybesLietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybių zoninės varžybos Šilutėje vyko pirmadienį. Į miesto stadioną suvažiavo lengvaatlečiai iš Telšių, Raseinių, Palangos, Pagėgių, Gargždų, Šilalės, Tauragės ir Naujosios Akmenės.

Šilutės sporto mokyklos treneriai Lina Leikuvienė bei Stasys Oželis džiaugiasi auklėtinių pasiekimais – juk iškovota nemažai prizinių vietų.

300 m bėgimo distancijoje varžėsi 22 mergaitės. Šilutės sporto mokyklos atstovė Emilija Saudargaitė finišą kirto ketvirta, šešta atbėgo Beatričė Kalvaitytė. Tarp berniukų 300 m bėgimo rungtyje Martynas Lidžius finišavo penktas.

600 m bėgimo distancijoje vienai mūsiškių finišą pavyko kirsti antrai. Šią distanciją Julija Baciūtė įveikė per 1:50,5 min., nusileidusi tik atstovei iš Raseinių.

Taip pat antrąja vieta džiaugėsi ir Gerda Bartkutė, ji 1000 m įveikė per 3:30,2 min.

1000 m bėgimo rungtyje Justas Budrikas buvo pirmas, distanciją įveikęs per 3:22,8 min.

Šuolio į tolį rungtyje tarp 12 dalyvių B.Kalvaitytė užėmė II vietą, nušokusi 4,47 m.

Kamuoliuką (150 g) Jurgita Rudytė numetė 49,56 m ir iškovojo II vietą. Užtat Jurgitai nebuvo lygių 3 kg rutulio stūmimo rungtyje, ji iškovojo I vietą (9,75 m). Komandos draugė Gerda Šlažaitė buvo trečia (8,10 m.).

1000 m sportinio ėjimo rungtyje I vietą iškovojo Gabija Vaitkutė, II vietą – Izabelė Sudeikytė.

60 metrų individualiame barjeriniame bėgime dalyvavo trys bėgikės. Mūsiškė Emilija Saudargaitė užėmė II vietą, distanciją įveikusi per 10,3 s.
Berniukų grupėje iš 4 dalyvių 60 m barjerinį bėgimą greičiausiai įveikė Martynas Lidžius (9,7 s.).

Visi lengvaatlečiai, iškovoję prizines vietas, išskyrus dalyvavę individualiai, paskutinį gegužės savaitgalį važiuos į Uteną, kur vyks Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybių finalinės varžybos. Tikimės, kad jie parveš ne vieną medalį.