Šilutiškiai įveikė gargždiškius, bet po pratęsimo nusileido birštoniečiams

krepsinis nklŠilutės vyrų krepšinio komanda „Šilutė“ savaitgalį sužaidė dvejas rungtynes. Nedaug trūko, kad mūsiškiai būtų džiaugęsi dviem pergalėm. Deja, teko tenkintis viena pergale.

Išvykoje po pratęsimo vos trim taškais mūsiškiai nusileido Birštono „Jazz – Diremta“ komandai, o namuose nesunkiai įveikė „Gargždus – Bremeną“.

Šilutiškiai nenuvylė

Penktadienį „Šilutė“ namuose susitiko su „Gargždų – Bremenos“ komanda. Pastaroji turnyrinėje lentelėje yra paskutinė – aštuoniolikta, o mūsiškiai – penkiolikti. Tad šilutiškiai tikėjosi pergalės ir neapsiriko: nesunkiai įveikė varžovus rezultatu 79:48.
„Šilutės“ krepšininkams puikiai krito tolimi metimai – iš 26 mestų pataikė 10. Atkovoti kamuolius taip pat neprastai sekėsi tiek po savo krepšiu, tiek po varžovų. Iš viso mūsų komanda atkovojo 51 kamuolį, tuo tarpu svečiai – tik 32.

Rezultatyviausi „Šilutės“ žaidėjai tądien buvo Dastinas Heimanas – 19 taškų ir Marius Kasiulevičius – 12 taškų. Po 9 kamuolius atkovojo Gytis Pakalniškis ir Edgaras Sosnovskis.

Išvyka į Birštoną – be pergalės

Kitą dieną šilutiškiai išsiruošė į Birštoną, kur jėgas išbandė su vietos „Jazz – Diremta“ komanda. Abi ekipos troško pergalės ir stengėsi iš paskutiniųjų. Pirmąjį kėlinį geriau sužaidė aikštės šeimininkai birštoniečiai – 22:17. Antrajame kėlinyje mūsiškiai parodė, kad nežada lengvai pasiduoti, ir kėlinį laimėjo rezultatu 17:23. Tad po dviejų kėlinių mūsiškiai pirmavo vienu tašku.

Trečiasis kėlinys buvo sėkmingesnis birštoniečiams – 23:11, bet ketvirtajame „Šilutės“ krepšininkai išlygino rezultatą. Pasibaigus 4 kėliniams rezultatas lygus 74:74. Pratęsimas!

Deja, sužaidus papildomas 5 minutes šilutiškiams nepavyko išplėšti pergalės ir teko pripažinti varžovų pranašumą 85:82.
Daugiausia taškų „Šilutės“ komandai pelnė Evaldas Šaulys – 23, Gytis Pakalniškis – 14, Marius Kasiulevičius – 13. Po 12 kamuolių atkovojo Evaldas Šaulys ir Edgaras Sosnovskis.

Penktadienį, sausio 25 dieną, į Šilutę atvyksta Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai. O kitą dieną „Šilutė“ išvažiuoja rungtyniauti į Plungę prieš „Olimpo“ krepšininkus.