Šilutiškiai įveikė ledo ritulio čempionato lyderius

ledo ritulysPo ilgesnės pertraukos Mažeikių ledo arenoje įvyko „Žemaitijos ledo“ čempionato Mažosios taurės rungtynės tarp vietos „Smūgio“ ir Šilutės „Šilutės“ komandų. Pergalę šventė šilutiškiai.

Mažeikių ledo ritulininkai jau ne vienerius metus yra sunkiai įveikiami savo specifinėje aikštelėje, kurioje rungtyniaujama keturi prieš keturis, o Šilutės ledo ritulininkai pasižymi kovinga dvasia ir užsispyrimu.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šilutiškiai, ir 7-ąją I kėlinio minutę po įvarčio persvėrė rezultatą savo pusėn.

Prasidėjus II kėliniui mažeikiškis Ž.Jončas rezultatą išlygino, bet kėliniui besibaigiant P.Šalajevas vėl išvedė Šilutę į priekį – 1:2. Tik prasidėjus III kėliniui T.Semaška dar labiau padidino „Šilutės“ atotrūkį nuo varžovų – 1:3.

Kad ir kaip besistengė mažeikiškiai, tačiau savo žiūrovų akivaizdoje sugebėjo tik sušvelninti rezultatą (2:3, įvartį įmušė G.Žiulpa) ir buvo priversti pripažinti šilutiškių pranašumą „Žemaitijos ledo“  čempionate.

Po laimėjimo Šilutės ledo ritulininkai, surinkę, kaip ir dar dvi komandos, po 13 taškų, užima III turnyrinės lentelės vietą.

Šilutės komandoje rungtyniavo: E.Kravčenko, A.Gečas, S.Česnulis, A.Kolpertas, R.Gečas, E.Melnikov, P.Šalajev, A.Gečas, S.Jerošenko, R.Joknys, T.Semaška, B.Popendikis.