Šilutiškiai krito namuose prieš Kauno „Žalgirį-2“

Lapkričio 11 d. Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje vykusiose „7bet-NKL“ čempionato rungtynėse vyr. trenerio Simono Serapino vadovaujama kariauna (4-8) nusileido „Žalgirio-2“ (7-5) Vytauto Pliaugos auklėtiniams 88:77 (16:23, 22:19, 29:21, 21:14).

Rungtynėse prieš Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkus „Šilutės“ komandoje pasižymėjo B. Etiennie įmetęs 35 taškus. Remigijaus Pareikos nuotrauka.

Namuose susitikimą sėkmingiau pradėjo „Šilutė“, kuri per pirmas 6 minutes atitrūko 18:9. Tačiau antrajam kėliniui baigiantis svečiai persvėrė rezultatą (36:34).

Lygi kova tęsėsi ir po ilgosios pertraukos, o komandos draugo metimą paskutinėmis trečiojo ketvirčio sekundėmis dėjimu pataisęs Nedas Raupelis suteikė kauniečiams 4 taškų pranašumą (67:63).

Prabėgus dar 3 minutėms svečiai įgijo dviženklę persvarą (76:65) ir toliau rungtynių tempą kontroliavę „Žalgirio“ dubleriai šventė pergalę – 88:77.

Žalgiriečių gretose asmeninius naudingumo ir rezultatyvumo karjeros rodiklius pagerinęs 19-metis E. Bartninkas per 27 minutes pelnė 31 tašką (12/14 dvit., 1/5 trit., 4/5 baud), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 33 naudingumo balus.

Ne mažiau įsimintinas buvo šilutiškių įžaidėjo B. Etiennie atsakas. Daugiausiai metimų lygos istorijoje išmetusio ir beveik be keitimų žaidusio amerikiečio sąskaitoje – 35 taškai (13/23 dvit., 1/10 trit., 6/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 11 rezultatyvių perdavimų ir 35 efektyvumo balai.

„Šilutė“: Brysonas Etiennie 35 (13/23 dvit., 1/10 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam., 11 rez. perd., 3 per. kam., 9 kld., 35 naud.), Donovenas Carlisle’as 14 (2/6 trit., 5 atk. kam.), Edgaras Preibys (4 rez. perd.) ir Mykolas Ivanauskas po 8, Paulius Poška 7 (8 atk. kam.).

„Žalgiris-2“: Emilis Bartninkas 31 (12/14 dvit., 1/5 trit., 9 atk. kam., 33 naud.), Matas Vokietaitis (6/9 dvit., 16 atk. kam.), Justas Stonkus (2/8 trit.) ir Nedas Montvila (3/11 trit., 3 per. kam.) po 12.

Kitas rungtynes šilutiškiai žais lapkričio 16 d., 18 val. Šakiuose su „Vytis-VDU“ komanda. Atsakomosios rungtynės vyks Šilutėje lapkričio 18 d., 16 val. Vydūno gimnazijoje.