Šilutiškiai nuliūdino varžovus, pradžiugino sirgalius

krepsinis arnas kazlauskasPo trijų savaičių pertraukos Šilutės krepšininkai savaitgalį tęsė Nacionalinės krepšinio lygos čempionatą. Išvykoje susitikę su Jonavos „Petrochema“ šilutiškiai neįrodė savo pranašumo, bet namų rungtynėse jie privertė visus skeptikus, maniusius, kad iš „Šilutė“ komandos jau nieko gero nebėra, atsiprašyti nors mintyse.

„Šilutė“ Marijampolės „Sūduvą – Mantingą“ įveikė bei parodė gražų žaidimą krepšinio aikštelėje.

Komandos variklis – A.Kazlauskas

Kaip įprasta, reikėtų pradėti kalbėti apie penktadienio rungtynes, bet šįkart pradėsime nuo gerų dalykų.
Šeštadienį krepšinio salė nebuvo tokia pilna, kaip būdavo įprasta. Jei būtų sirgaliai žinoję, koks puikus bus šis mačas, būtų tikrai gausiau susirinkę.

Visiems buvo įdomu, kaip seksis naujam komandos žaidėjui Arnui Kazlauskui bei prieš kelias dienas atvykusiam dar vienam naujokui – Vytautui Kamerūnui, kuris prieš tai rungtyniavo Mažeikių „Mažeikiuose“.

A.Kazlauskas dabar yra komandos variklis. Turbūt neįžeisiu kitų žaidėjų, bet Arnas tikrai parodė gerą žaidimą: pataikydavo metimus tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonų.

V.Kamerūnui sekėsi sunkiau, kartais atrodydavo, kad jis iš didelio noro padėti komandai bėga greičiau nei jo varomas kamuolys.

Rezultatyviausias buvo naujokas

Pirmąjį kėlinį 17:23 laimėjo „Sūduva – Mantinga“. Antrajame kėlinyje pranašesni buvo mūsiškiai, bet bendroje įskaitoje jie dar liko besivejančiųjų vaidmenyje – 35:40.

Po ilgosios pertraukos mūsiškiai įsijungė aukštesnes pavaras ir išlygino rezultatą – 40:40. Kiek vėliau taiklus Deivido Pukio tritaškis išvedė komandą į priekį, bet neilgam, netrukus tolimu taikliu metimu atsakė ir varžovai.

Trečiasis kėlinys buvo geresnis šilutiškiams. Jį baigė 19:11 ir švieslentė rodė 54:51 – reiškia, mūsiškiams gali pavykti po pralaimėjimų maratono pagaliau išplėšti pergalę.

Ketvirtasis kėlinys – lemiamas. Sirgaliai šauniai palaikė saviškius, kurie aikštelėje atidavė visas jėgas, šauniai dirbo gynyboje. Pagaliau ir jaunajam šilutiškiui Arnoldui Kuncaičiui buvo leista žaisti ilgiau, ir jam visai neblogai sekėsi perimti atšokusius kamuolius. Gaila tik, kad taip sunkiai juos atkovojęs, netrukus prarasdavo, norėdamas perduoti komandos draugams. Kaip ten bebūtų, jis tądien kovojo iš paskutiniųjų.

Po rungtinių švieslentė rodė šilutiškių akims malonų vaizdą – 79:69. Pagaliau, pagaliau „Šilutė“, vadovaujama Gintauto Vileitos, išplėšė pergalę.

Tikimės, kad kitą savaitgalį ji vėl mus pradžiugins.

Rezultatyviausias namų aikštelėje tądien buvo naujokas Arnas Kazlauskas: jis pelnė 18 taškų, blokavo 4 varžovų metimus, atkovojo 3 kamuolius. Antras pagal rezultatyvumą buvo Evaldas Šaulys – 17 taškų, net 9 atkovoti kamuoliai bei 9 išprovokuotos pražangos. Trečias Šilutės žaidėjas, surinkęs dviženklę sumą, – Eivydas Mološčiakas. Jis pelnė 16 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. 13 taškų pelnė bei vieną dėjimą atliko Nerijus Anglickis.

Pajuto ir pralaimėjimo kartėlį

Prieš šeštadienio pergalę šilutiškiai žaidė išvykoje su Jonavos „Petrochema“. Visus 3 kėlinius tarp komandų vyko apylygė kova, bet ketvirtas kėlinys, per kurį jonaviškiai pataikė net 7 tritaškius, buvo šilutiškiams smūgis žemiau bambos.

Teko grįžti namo ryškiai pralaimėjus – 73:49.

„Šilutės“ ekipoje pasižymėjo A.Kazlauskas, kuris pelnė 16 taškų, atkovojo 9 kamuolius. E.Šaulys pelnė 14 taškų, atkovojo taip pat 9 kamuolius. 8 taškus pridėjo N.Anglickis, jam pavyko atkovoti 8 kamuolius.