Šilutiškiai pasidavė šokio magijai

 silutiskiai vienu ritmuPraėjusią savaitę šilutiškiai net nepajautė, kaip juos gražų ketvirtadienio vakarą užvaldė šokio magija.

Į asociacijos „Pamario jaunimas“ surengtą šokių šventę „Šilutiškiai vienu ritmu“ susirinko gausus būrys tų, kurie myli muziką ir šokį. Vieni džiaugėsi šokėjų pasirodymais, kiti kartu su jais miklino kojas.

Šventei įpusėjus, vis mažiau praeivių stebėjo nuotaikingą pasirodymą, nes patys stojo šalia šokėjų, kartojo  nesudėtingus šokių judesius.

Šokio paslapčių mokė renginio partneriai – šokių klubo „Žvaigždūnė“ vadovė Gintarė Stanelytė bei sporto ir sveikatingumo centro „Atėnai“ trenerė Inga Mikutytė, „Kapitono Flinto“ mankštą vedė jaunimo organizacijos „Darbas“ Šilutės skyriaus pirmininkė Vilmantė Daukšaitė. Savo šokį dovanojo ir gatvės šokių grupė „AJP“.

Anot profesionalios choreografės Loretos Stanelienės, šilutiškiai dar labai nedrąsiai šoka, nes kaimuose – daug renginių, o Šilutėje jų – labai mažai.

„Šilutiškiai tiesiog nėra pripratę prie švenčių. Neįsivaizduoju, ką Šilutėje veikia žmonės. Belieka tik eiti į kavines… Reikia daugiau tokių renginių. Skiriu 100 balų šio projekto organizatoriams“, – teigė L.Stanelienė.

 I.Mikutytė taip pat neslėpė džiaugsmo, kad susirinko daug žmonių. Trenerė neabejoja, jog tokie projektai rodo, kad žmonės nori šokti, judėti ir tokių šokio švenčių jiems tikrai reikia.

Pasak V.Daukšaitės, buvo smagu stebėti, kaip ir maži, ir dideli ne tik šoko, bet ir su džiaugsmu mankštinosi.

„Mūsų organizacija siekia sukviesti į vieną vietą kuo daugiau šokio entuziastų ir kartu su jais sukurti šokio bendruomenės šventę ir taip tiesiog pabūti drauge.  Suprantu, kas nebandyta, atrodo baisu. Tačiau pabandę šokti, dažniausiai užsikrečia tuo virusu ir tai tampa ne tik laisvalaikio praleidimu“, – sakė asociacijos „Pamario  jaunimas“ vadovė Lijana Jagintavičienė.

Renginio dalyvių saugumu rūpinosi Šilutės šaulių 8-osios kuopos šauliai.

Įvairūs Šilutės šokių kolektyvai turės progą susirinkti į vieną vietą, susipažinti, pabendrauti su žiūrovais, juos pamokyti įvairių žingsnelių, kitaip tariant, švęsti šokio šventę ir rugsėjo 12 bei 26  dienomis.