Šilutiškiai pergalėmis sirgalių nelepina

krepsinis kasiulevicius nklPraėjusį savaitgalį „Šilutės“ komanda įsidėjo į savo kraitį dar du pralaimėjimus. Ir šį kartą net namų sienos nepadėjo žaidžiant su Plungės „Olimpu“, o išvykoje žaidžiant su Alytaus „Dzūkija“ į savo krepšį mūsiškiai praleido net 111 taškų.

Startas puikus, bet…

Žaisdami savo aikštelėje su „Olimpu“, pirmame kėlinyje šilutiškiai sužibėjo. Startinis penketas į aikštelę įėjo savimi pasitikintis, varžovų krepšį atakavo taikliais metimais, susirinkdavo kamuolius po netaiklių varžovo metimų. „Šilutė“ atrodė daug žadanti: kėlinį baigė su 6 taškų pranašumu – 22:16.

Deja, puikus buvo tik startas, o pabaiga – tokia, prie kokios mūsų sirgaliai jau pradeda priprasti. Jau antrajame kėlinyje mūsiškiai nebeatsilaikė: varžovams leido įmesti 23 taškus, o patys pataikė tik 13. Po dviejų kėlinių Plungės „Olimpas“ pirmavo 35:39.

Likusius du kėlinius mūsiškiams taip ir nepavyko aplenkti varžovų ir teko pripažinti plungiškių pergalę 63:85.

Daugiausia taškų „Šilutei“ tądien pelnė Artūras Kaubrys – 17, jis atkovojo 7 kamuolius. Puikiai pasirodė ir naujas „Šilutės“ žaidėjas Marius Kasiulevičius: jo sąskaitoje – 14 taškų, 6 atkovoti kamuoliai. Vitalis Pancerevas įmetė 11 taškų.

Iš Alytaus – su trim vienetais

111 taškų – tiek „Dzūkijos“ komandai Alytuje pavyko sumesti į „Šilutės“ ginamą krepšį. O mūsiškiai išvykoje varžovams atsakė tik 74 taškais…

Išvykoje V.Pancerevas pelnė 22 taškus, Evaldas Šaulys – 17, Artūras Kaubrys – 16.

Dabar „Šilutė“ iš 8 sužaistų varžybų turi tik vieną pergalę ir turnyrinėje lentelėje dvi paskutiniąsias vietas (17-18) dalijasi su Gargždų „Gargždais – Bremena“.