Šilutiškiai po pirmojo rato užsitikrino III vietą

ledo ritulysBaigiantis Vakarų ledo ritulio mėgėjų lygos „Žemaitijos ledas“ pirmojo rato varžyboms, „Šilutė“ po dramatiškos dvikovos 1:0  nusileido Klaipėdos „Kirui-2“, o paskutinėse pirmojo rato rungtynėse 4:1 parklupdė Plungės „Perkūną“.

„Kiro-2“ įveikti nepavyko

IV turo dvikovoje tarp Klaipėdos „Kiro-2“ ir „Šilutės“ ledo ritulininkų įtampa ant „Akropolio“ ledo nenuslūgo nė sekundei.

Aikštėje dominavo greitas, atakuojantis žaidimas. Abi komandos neslėpė ambicijų kovoti dėl pergalės ir įrodyti savo pranašumą. Tiek vienos, tiek kitos komandos vartus nuo įvarčių gelbėjo puikiai žaidę vartininkai ir jiems talkinę gynėjai.

Tačiau vienos suirutės metu prie „Šilutės“ komandos vartų klaipėdietis D.Sadžiko paskutinę pirmojo kėlinio minutę pasiekė vienintelį rungtynių įvartį.

II ir III kėliniai įtampos nesumažino. „Kirams“ niekaip nesisekė padidinti rezultatą, „Šilutė“ irgi neketino nusileisti. Trečiojo kėlinio pabaigoje „Kirų-2“ komandos žaidėjas buvo nubaustas 2 minučių nuobauda ir aikštėje liko keturi žaidėjai.

Didžioji rungtynių kulminacija įvyko likus iki rungtynių pabaigos mažiau minutės, kai po minutės pertraukėlės ant ledo pasirodė 6 „Šilutės“ žaidėjai, atsisakę vartininko paslaugų. Žiūrovai pamatė lemiamą „Kirų-2“ vartų šturmą, tačiau pamariečiams išlyginamojo įvarčio pasiekti nepavyko. Bekompromisė dvikova baigėsi 1:0 uostamiesčio ledo ritulininkų pergale.

Pirmojo rato rungtynes baigė pergale

Paskutinėse pirmojo rato varžybose susitiko pagrindiniai varžovai „Šilutė“ ir Plungės „Perkūnas“, kovojantys dėl III-IV vietų turnyrinėje lentelėje.

Pirmojo kėlinio grumtynės vyko „Šilutės“ vartų zonoje. Apsiginti nepavyko: paskutinę kėlinio minutę „Šilutės“ vartininką nuginklavo plungiškis V.Jurkus – 0:1.

Pamariečiai nesudėjo ginklų ir jau antrojo kėlinio pradžioje šilutiškis A.Jončas rezultatą išlygino ir persvėrė 2:1.

Per likusį antrojo kėlinio laiką ir trečiojo kėlinio pradžioje abiejų komandų atakos nebuvo rezultatyvios.

Trečiajam kėliniui baigiantis nervų karo neatlaikė „Perkūno“ žaidėjai: vienam iš jų neleistinas lazdos kyštelėjimas varžovui tarp kojų kainavo pašalinimą iš aikštės. „Šilutė“, pasinaudodama kiekybine persvara, A.Krompolco pasiektu įvarčiu rezultatą padidino – 3:1, o galutinį tašką padėjo R.Jurjonas – 4:1.

Po pirmo rato „Žemaitijos ledo“ turnyre lyderių trejetas yra toks: Gargždų „Ledžinga“, Klaipėdos „Kirai-2“ ir Šilutės „Šilutė“.