Šilutiškiai reguliarųjį sezoną baigė geru antausiu vieniems iš lyderių

nkl krepsinis_jaunieji_krepsininkaiNKL čempionate savaitgalį Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ ekipa sužaidė dvejas paskutines antrojo etapo rungtynes. Išvykoje mūsiškiams nepavyko pasipriešinti Vilniaus „Perlo“ komandai – nusileido  84:64. Namuose „Šilutė“ nugalėjo Raseinių „Rasus“ 96:78.

Sostinės krepšininkų neįveikė

„Šilutė“ penktadienį, vasario 25 d., sostinėje susitiko su „Perlo“ krepšininkais.

I kėlinyje komandos demonstravo apylygį žaidimą, vos 2 taškais laimėjo šeimininkai. Bet II kėlinyje, prieš pat ilgąją pertrauką, vilniečiai šovė į priekį: Karolis Giedraitis smeigė du tolimus metimus, ir „Perlas“, laimėjęs atkarpą 11:2, įgijo dviženklę persvarą – 41:31.

Prasidėjus III kėliniui, šilutiškiai Ulyssesas Thomasas ir Modestas Žaunieriūnas pataikė po tritaškį, „Šilutė“ spurtavo 8:0 ir greitai panaikino turėtą deficitą – 39:41.

Gaila, bet išsilaikyti arti varžovų mūsiškiams nepavyko. „Perlas“ pelnė 10 taškų be atsako, susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir jos nebepaleido.

Tai buvo paskutinioji šių ekipų akistata reguliariajame sezone, kuriame komandos per keturis mačus pasidalijo po dvi pergales. O paskutiniąją laimėjo vilniečiai 84:64.

„Šilutė“ rezultatyviausi: Aurelijus Pukelis – 15, Brianas Wanamakeris – 12, Ulyssesas Thomasas – 12 taškų.

Antausis Raseiniams

„Šilutė“ (19 – 19) galinga puolimo banga baigė reguliarųjį Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezoną. Roberto Kuncaičio auklėtiniai namuose 96:78 nugalėjo Raseinių „Rasus“ (23-15).

Nors rezultatas rodo didelę mūsiškių persvarą, bet pergalė nebuvo lengvai pasiekta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.
I kėlinį komandos sužaidė apylygiai – 21:23 svečių naudai. II kėlinį laimėjo mūsiškiai, ir bendras rezultatas tapo 44:41 – jau 3 taškai mūsiškių naudai.

III ketvirčio viduryje po Šarūno Vingelio („Rasai“) dvitaškio svečių atsilikimas sumažėjo iki 53:50. Tačiau tuomet šilutiškiai šovė į priekį 18:9 ir įgijo dviženklę persvarą (71:59). Ketvirtasis kėlinys bebuvo formalumas.

„Rasams“ koją kišo net 22 klaidos, o šilutiškiai suklydo 13 kartų.

Namuose taikliausiai mėtė M.Žaunieriūnas – 24 taškų, A.Pukelis pelnė 20 taškų. ir 9 kartus atkovojo kamuolį, U.Thomasas pridėjo 16 taškų, T.Zdanavičius – 11 taškų.