Šilutiškiai sėkmingai startavo „Maniežo taurėje“

 

N. Gailinas_A._Urmuleviius_V._Liorencas_O._Guius_L._Leikuvien_J._BudrikasKlaipėdoje vyko tarptautinės lengvosios atletikos varžybos „Maniežo taurė 2018“, kuriose Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai sėkmingai pradėjo savo žiemos startus uždarose patalpose. Varžybose varžėsi jaunučiai (2003-2004 gim. metai) ir jauniai (2002-2001 g. m.) atvykę iš įvairių Lietuvos miestų, gausus būrys pajėgių latvių bei sportininkai iš Rusijos. Lietuviai laimėjo 22 nugalėtojų taures, latviai – 16, rusai – dvi.

Šilutės SM auklėtiniai namo parsivežė dvi taures, tris antrų vietų apdovanojimus ir gausybę pagerintų asmeninių rezultatų.

Švėkšniškis, trenerio Audriaus Urmulevičiaus auklėtinis Vilius Liorencas, jaunučių amžiaus grupėje varžėsi šuolio į aukštį rungtyje. Jis peršoko į 180 cm aukštį pakeltą kartelę, kaip ir varžybų nugalėtojas iš Ventspilio, tačiau sėkmingesni bandymai latviui lėmė I, o Viliui II vietą.

Trenerės Linos Leikuvienės keturi auklėtiniai grįžo su apdovanojimais. Jaunučių amžiaus grupėje ne tik save, bet ir visus draugus bei varžovus nustebino Nojus Gailiūnas, kuris bėgdamas 60 m su barjerais gerino asmeninį rezultatą net du kartus. O finale pasiektas 8,79 s rezultatas jam užtikrino I vietą ir taurę. Nojus ant apdovanojimo pakylos lipo su dviem sportininkais iš Latvijos.

Jaunių amžiaus grupėje 1000 m nuotolyje bėgęs Justas Budrikas fantastiškai finišavo ir laimėjo prieš latvį iš Ventspilio. Justo rezultatas – 2:40,37 min. J. Budrikas labai džiaugėsi iškovota taure, nes diena anksčiau bėgo 600 m nuotolį, pasiekė puikų 1:26,75 min. asmeninį rezultatą, tačiau apdovanojimo negavo, nes visi trys Latvijos sportininkai už jį buvo greitesni ir jam atiteko IV vieta.

Justo bendraamžiui ir treniruočių draugui Osvaldui Guščiui tik 3 centimetrų pritrūko šokant trišuolį, kad iškovotų nugalėtojo taurę. Bet jis labai neliūdėjo užėmęs ir II vietą, nes pasigerino asmeninį rezultatą, kuris dabar yra 14,16 m. Šokdamas į tolį Osvaldas nušoko 6,11 m ir užėmė aštuntą vietą.
2000 m bėgime jaunių grupėje II vietą užėmė Erestida Bagdonaitė, o Paulius Gudaitis, pasigerinęs net 9 s asmeninį rezultatą, liko ketvirtas.

Jaunės Julija Baciūtė 1000 m nuotolyje, o Kristina Bataitytė, sviedusi rutulį, užėmė penktas vietas.

Nors ir nepavyko iškovoti aukštų vietų, tačiau sėkmingai startavo 60 m barjeriniame bėgime K. Stankutė, D. Jasaitė, M. Lidžius, į aukštį šoko R. Žilius, rutulį stūmė D. Vaidila.

Pasak trenerės L. Leikuvienės, šios varžybos sportininkams puiki treniruotė prieš pagrindinius Lietuvos startus sausio-vasario mėnesiais.