Šilutiškiai – sparingo kovose Tauragėje

Sparingas - (angl. sparring) - rengimasis bokso varžyboms: laisvoji treniruotės pobūdžio kova.

Bokso turnyro „Tauragės ringas 2022“ dalyviai su apdovanojimais.

Tauragėje sausio 18 d. įvyko bokso turnyras „Tauragės ringas 2022“, kuriame rungėsi 23 boksininkai iš trijų komandų: Šilutės ir dviejų Tauragės. Turnyrą organizavo Tauragės dvikovinių sporto šakų klubo „SC KOVA“ vadovai ir klubo prezidentas Virginijus Jokūbauskas.

Turnyras organizuotas siekiant populiarinti boksą Tauragėje, plėtoti draugiškus ryšius tarp Tauragės ir Šilutės klubų, tobulinti kovotojų techniką, pasiruošti Lietuvos čempionatams ir pasitikrinti jėgas prieš pagrindines metų varžybas.

Turnyre varžėsi trijų amžiaus grupių – vaikų ir jaunučių, jaunių ir jaunimo atstovai. Net 4 sportininkai jau yra tapę Lietuvos čempionais, 5 iškovoję prizines vietas šalies čempionatuose.

Turnyro puošmena tapo dviejų Lietuvos čempionių dvikova: Tauragės bokso klubo „SC KOVA“ atstovė Luka Vitkutė finale surėmė pirštines su šilutiške Jovita Pudžmyte. Sėkmė lydėjo šilutiškę.

Klubo „SC KOVA“ sportininkas Matas Baršys pademonstravo puikią techniką ir aiškia persvara įveikęs tauragiškį Saulių Dirginčių tapo turnyro nugalėtoju svorio kategorijoje iki 86 kg. Ringe charakterį demonstravo ir Tauragės sporto centro boksininkai Kajus Bernotas ir Kristupas Šeputis. Garbingai kovojo ir konkurenciją super sunkaus svorio kategorijoje kovojusiam 2019 m. Lietuvos jaunimo čempionui iš Šilutės Džiugui Liutkui finale pademonstravo tauragiškis Gytis Matijošaitis.

Prezidentas V. Jokūbauskas padėkojo visiems dalyviams bei jų treneriams už parodytą valią ir charakterį, gražias kovas ir palinkėjo svarių pergalių Lietuvos čempionatuose ir įteikė komandoms saldumynų.