Šilutiškiai sukruto ruoštis artėjantiems mokslo metams: pirkėjai supranta – ugdymas vis tiek vyks

L. Kraulėdienė sako, kad į knygyną „Vaga“ jau ateina vis daugiau tėvelių, ieškančių kokybiškų mokyklinių prekių savo atžaloms.

Perkopus paskutiniam vasaros mėnesiui į antrąją pusę, įsibėgėjo ir mokyklinių prekių pardavimai. Natūralu, kad ir šilutiškiai, turintys ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų, dairosi į lentynas, kur rikiuojasi prekybininkų siūlomos mokyklinės prekės. Juk mokslo metai – nebe už kalnų! Ir visai nesvarbu, ar pamokos vyks įprastu – kontaktiniu būdu, ar vėl bus organizuojamas nuotolinis ugdymas, į mokslus vis tiek reikės kibti.

Kad šilutiškiai jau renkasi mokyklines prekes ir nelaukia paskutinės dienos, „Šilutės naujienoms“ pasakoja knygyno „Vaga“, esančio Šilutėje Lietuvininkų g. 37, vadovė Laima Kraulėdienė.

Parduoda kokybiškas prekes

Knygynas „Vaga“ siūlo platų mokyklinių prekių asortimentą. Čia galima rasti ir kuprinę, ir sąsiuvinių, ir aplankalų, taip pat – pieštukinę, drožtuką, plunksnakotį, flomasterių, liniuočių, piešimo sąsiuvinių, spalvoto popieriaus ir kartono, klijų, žirklių, plastilino, guašo, dūdelių ir gimnastikos batelių ar kitų reikalingų prekių.

Anot L. Kraulėdienės, šiame knygyne parduodamos įvairios ir labai kokybiškos prekės. Tiesa, šiemet pardavėjos pastebi, kad kuprinių perkama mažiau, nes praėjusieji karantino metai padėjo pataupyti jau turimas kuprines ir nesudėvėti. Tačiau kitas mokyklines prekes šilutiškiai jau perka gausiai.

Pirkėjai ateina pirkti jau žinodami, ko reikia. Anot knygyno „Vaga“ darbuotojų, šiemet žmonės gerokai drąsesni nei pernai, turi mažiau dvejonių, žino ir supranta, kokios priemonės reikės ar nereikės. Be to, vis dažniau šilutiškiai renkasi kokybiškas prekes. „Jei pernai pirkėjai dar dvejojo, ar ugdymas vyks nuotoliniu, ar kontaktiniu būdu, tai šiemet tokių dvejonių neturi, nes žino, jog vis tiek ugdymas vienokiu ar kitokiu būdu vyks, tad mokyklai pasiruošti reikia“, – sakė L. Kraulėdienė.

Anot direktorės, net jei ateinančiais mokslo metais ugdymas bus organizuotas nuotoliniu būdu, vis tiek knygyno prekyba nesustos. Knygynas „Vaga“ jau yra pasiruošęs, įrengęs specialų langelį, ir šilutiškiams visus metus per jį parduos reikiamas prekes. Tarp jų – ir pratybas, kurios reikalingos beveik kiekvienam mokiniui.

Knygyne „Vaga“ siūlomos profesionalios linijos „Happy color“ priemonės, kurių Šilutėje niekur kitur nerasite.

Gaminiai atitinka pirkėjų lūkesčius

Knygyne galima įsigyti vis labiau ir labiau populiarėjančios pasaulyje linijos „Happy color“ prekių. Anot prekybininkių, tai labai kokybiški gaminiai, išbandyti profesionalų. Be to, šios linijos prekės nėra brangios ir atitinka visus pirkėjų lūkesčius. Rašikliai, flomasteriai, pieštukai, akriliniai dažai, guašas, dailės popierius, įvairūs rankdarbių rinkiniai ir daugiau „Happy color“ prekių Šilutėje niekur nerasite, tik knygyne „Vaga“.

Knygyne gausu įvairių sąsiuvinių su lietuviška atributika, įvairiais paveikslėliais, pagal kiekvieno mokinuko pomėgį. Jų lapų tikrai neperspaus rašiklio plunksna ir nepaliks kitoje pusėje pėdsakų. Šie sąsiuviniai pagaminti leidyklų, kurios išleidžia ir pratybas.

Gausus pasirinkimas ir įvairių rašiklių, tarp kurių kokybiški ir patogūs kainuoja nuo 1,19 Eur, turi patogią guminę laikymo zoną. Pasak L. Kraulėdienės, vienoje iš Šilutės parduotuvių tokių pat rašiklių galima įsigyti už dvigubai didesnę kainą.

Knygyne „Vaga“ yra ir rašiklių, kuriems keičiamos rašymo plunksnos, kurių irgi galima įsigyti čia pat. Yra ir itin išpopuliarėjusių kaimyninėje Lenkijoje rašiklių, kuriuos vaikai net kolekcionuoja. Su tokiais rašikliais įvairių spalvų ir dizainų galima ir rašyti, o paskui jais viską ištrinti.

Šešiems „Šilutės naujienų“ skaitytojams atiteks kūrybinio žaidimo „Deimantinės pasakos“ komplektas.

Pasiruoš mažiausi ir didžiausi

Knygyne visų būtinų prekių ras ne tik mokinių, bet ir priešmokyklinukų tėveliai. Čia gausu ir mažų, ir didelių kuprinių, o kaip tik šiuo metu knygyne vyksta pernai neparduotų kuprinių akcija, tad jas galima įsigyti už labai žemą kainą – vos nuo 7,99 Eur. Gausu ir modernių, patogių ir kokybiškų gertuvių, indelių užkandžiams, kurie taip pat svarbūs mokinukams.

Jei vis dėlto karantinas bus paskelbtas, knygyne didelis pasirinkimas įvairiausių stalo žaidimų. Tad jei kas baiminasi, kad po pamokų teks nuobodžiauti, čia ras įdomių žaidimų: nuo domino ar dėlionių, iki „Monopolio“ ar „Alias“ ir t.t.

„Rugsėjis – tai savotiškas pasiruošimas ir kalėdiniam laikotarpiu“, -sako L. Kraulėdienė. Kol vaikai knygyne apžiūrinėja prekes mokyklai, kartu atėję tėvai jau apsižiūri ir kalėdinių puošmenų: rankų darbo žvakes, įvairius rinkinius.

Staigmena skaitytojams

Knygyno „Vaga“ darbuotojos paruošė šilutiškiams siurprizą. Šešiems pirmiems mūsų laikraščio skaitytojams, atėjusiems į knygyną, esantį Lietuvininkų g. 37, ir pasakiusiems slaptažodį „Šilutės naujienos“, bus padovanotas „ant bangos“ šiuo metu esantis kūrybinio žaidimo „Deimantinės mozaikos“ komplektas. Tai – iš mažų kristalėlių sudarytas rinkinys, pakeitęs visiems žinomas dėliones „Puzzles“.

Reklama: kalkuliatoriai