Šilutiškiai sutriuškino Telšių „Džiugą“ B

Gegužės 16 d. Šilutėje, savo aikštėje triumfavo Pamario futbolininkai - jie sutriuškino Telšių FC „Džiugas“ B komandą 6:0.

Ketvirtą įvartį stipriu smūgiu įkalė D. Česnulis. E. Lukošiaus nuotr.

„Pasiekta pergalė prieš jauno amžiaus komandą. Manau mes buvome visa galva geresni ir galėjome pelnyti daugiau įvarčių“,- sakė „Šilutės“ vyr. treneris Svajūnas Česnulis.

8-ojo turo rungtynėse „Šilutė“ užtikrintai dominavo prieš „Džiugo“ pamainą, svečiai neprilygo šeimininkams pagal jokius futbolo žaidimo parametrus. Pamariškiai demonstravo techniškai ir taktiškai brandesnį žaidimą, buvo fiziškai stipresni, kovingesni. Žemaičių jaunimas spyriojosi, bet didžiąją rungtynių dalį praleido gindamiesi. Pirmas įvartis į varžovų vartus krito 12-ą minutę, jį įmušė Ernestas Razonas (Nr.19). 26-ą minutę rezultatą padvigubino Darius Paldauskas (Nr.13) – 2:0.

Šilutiškiai spausdami trukdė varžovams užmegzti bent kiek ryškesnį priešpriešinį žaidimą.

Po pertraukos „Džiugo“ B gynyba sutrupėjo, viena po kitos pabiro progos mušti įvarčius. 52-ą minutę įvartį galva pelnė Deividas Puodžiūnas (Nr.14), ketvirtą įvartį stipriu smūgiu įkalė Dovijus Česnulis (Nr.18), penktą – Andrius Marcinkevičius (Nr.8), įėję žaisti antrą kėlinį. Svečius pribaigė Giedriaus Ratkaus (Nr.25) įvartis galva – 6:0. Pamariškiai dar antra tiek progų nerealizavo.