Šilutiškiai – tarptautiniame dziudo turnyre Jonavoje

Balandžio 6 d. Jonavos arenoje vyko dziudo klubo „Budoka“ tarptautinis turnyras. Jame dalyvavo sportininkai iš Norvegijos, Vokietijos, Estijos, Latvijos, Sakartvelo, Ukrainos, Lenkijos ir Lietuvos – iš viso 900 dalyvių. Šilutės sporto mokyklą atstovavo 5 sportininkai.

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai B. Burba ir J. Leškys Jonavoje iškovojo bronzos medalius.

Pasak Šilutės sporto mokyklos trenerio Rimvydo Lukošiaus, trečiąsias vietas savo svorio kategorijose iškovojo Benas Burba ir Juozas Leškys. Dėl bronzos medalio Benas Kovyrcovas nusileido Estijos sportininkui ir liko penktas. Kiti po pralaimėtų kovų pasitraukė iš turnyro.

Balandžio 7 dieną vyko mokomoji treniruočių stovykla. Čia puiki galimybė buvo pakovoti su kitų šalių sportininkais ir pasiruošti kitiems startams.