Šilutiškiai varžovus įveikė techniniais nokautais

boksasŠilutės sporto mokyklos boksininkai, treniruojami Vinco Murausko, dalyvavo Lietuvos rajonų jaunimo bokso pirmenybėse Pasvalyje bei Lietuvos jaunių pirmenybėse Panevėžyje. Boksininkai iš viso parsivežė tris aukso, du sidabro ir tris bronzos medalius.

Jaunimo pirmenybėse pasižymėjo jauniai

Lietuvos jaunimo bokso pirmenybėse dalyvavo 120 boksininkų, iš jų 6 – šilutiškiai.

Trys šilutiškiai – Vytautas Balsys, Lukas Petrauskas ir Robertas Jokulys – pagal metus priklauso dar jaunių grupei, bet, trenerio nuomone, jie gali rungtis ir su vyresniais, jaunimo grupei priklausančiais boksininkais. Trenerio lūkesčiai išsipildė.

Vytautas (69 kg sv. kat.) ir Robertas (80 kg sv. kat.) tapo čempionais. Be to, R.Jokulys kovojo ir su 81 kg svorio  kategorijos boksininkais ir laimėjo bronzos medalį.

L.Pertauskui (64 kg sv. kat.) taip pat pavyko iškovoti bronzos medalį.

75 kg svorio kategorijoje Ignas Šmitas iškovojo III vietą.  Sidabriniu medaliu džiaugėsi Justas Seminauskas (91 kg sv. kat.).

Du medaliai – jaunių pirmenybėse

V.Balsys dalyvavo ir šalies jaunių pirmenybėse. 66 kg svorio kategorijoje jis iškovojo II vietą, pusfinalyje 2:1 nusileidęs Vilniaus Olimpinio centro boksininkui S.Baniui. Prieš tai žaistas kovas jis laimėjo techniniais nokautais.

Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Saulius Macijauskas (+91 kg sv. kat.) džiaugėsi įveikęs visus varžovus ir tapo savo svorio kategorijos čempionu.