Šilutiškiams – 8 medaliai ir geriausio trenerio titulas

boksasIš Klaipėdoje vykusių Lietuvos jaunučių finalinių bokso varžybų aštuoni Vinco Murausko auklėtiniai grįžo pasipuošę medaliais. Iš viso varžybose dalyvavo 25 komandos, boksininkai varžėsi 20-yje svorio kategorijų.

Klaipėdos sporto centro lengvosios atletikos manieže vyko ir geriausio trenerio konkursas. Kad išsiaiškintų, kuris treneris užėmė I vietą, buvo sumuojamos jų auklėtinių prizinės vietos. už I vietą buvo skiriami 54 taškai, už II – 46, III- 38. Susumavus taškus paaiškėjo, kad trenerių konkursą laimėjo Šilutės sporto mokyklos treneris V.Murauskas.

Auksas – 4 šilutiškiams

Kad patektų į Lietuvos jaunučių finalines bokso varžybas, visi boksininkai turėjo dalyvauti zoninėse varžybose. Jose jėgas išbandyti važiavo 20 šilutiškių. Aštuoniems iš jų pavyko nugalėti varžovus ir gauti teisę dalyvauti finalinėse varžybose.

32 kg svorio kategorijoje I vietą iškovojo šilutiškis Julius Pečkys, įveikęs varžovą iš Pasvalio Saimoną Veltenį.

Aukso medaliu džiaugėsi ir Jonas Bucius, kuris 36 kg sv. kat. ringe buvo pranašesnis už vilnietį Edviną Lemeščių.

Lukui Petrauskui (44 kg sv. kat.) bokso pirštines teko suremti su marijampoliečiu Eriku Nedzinsku. Sekdamas brolio olimpiečio pėdomis, Lukas pasipuošė auksu.

Vytautas Balsys (63 kg sv. kat.) pranašumą prieš varžovą iš Marijampolės Viktorą Endžiulį parodė jau antrame raunde ir laimėjo I vietą.

3 sidabriniai ir 1 bronzinis vaikinas

II vieta džiaugėsi 3 boksininkai iš Šilutės: Artūras Koroliovas (34 kg sv. kat.), nusileidęs tik pasvaliečiui, Mantas Norkus (42 kg. sv. kat.), taip pat pralaimėjęs pasvaliečiui, ir Augustas Laužikas (73 kg sv. kat.), pralaimėjęs vieną kovą prieš vilnietį.

77 kg sv. kat. Jokūbas Būdvytis užėmė III vietą.

Pasak V.Murausko, jo auklėtiniai pasirodė šauniai. Visi grįžo su medaliais, tai labai džiugina jų trenerį. Be to, L.Petrauskas ir V.Balsys intensyviai ruošiasi Europos moksleivių čempionatui, kuris vyks Rusijoje, Tulos mieste spalio mėnesį.

Ateinančią savaitę Edgaras Skurdelis ir Deividas Girulis jėgas išbandys Lietuvos suaugusiųjų čempionate Klaipėdoje.