Šilutiškiams: kokį internetą naudojate?

 

silutesnaujienos.lt-2Daugeliui žmonių kasdieninis interneto naudojimas yra toks pat svarbus, kaip ir oras. Naudojantis internetu mes dirbame, bendraujame, pramogaujame ir ieškome informacijos. Tiesa, nėra nieko nemaloniau, kaip lėtas, stringantis, dažnai signalo nepagaunantis internetas. Nors Šilutės gyventojai gali džiaugtis ne vienu interneto tiekėju, o tai praplečia galimybes rasti tai, kas tinka labiausiai, visgi, daugelis žmonių vis dar mažai dėmesio skiria paslaugos tiekėjui.

Koks internetas yra geras internetas?

Spartus namų internetas daugeliui vietinių yra svarbiausias įrodymas, kad parinktas tiekėjas bei planas patenkina poreikius. Ypač šiais laikais, kai naudojama išmanioji TV taip pat veikia internetu. O kuo daugiau prietaisų yra prijungiama – tuo greitesnio interneto reikia. Visgi, daugeliui žmonių Mb ir Gb skaičiukai  vis dar mažai ką sako, o salonuose konsultantai tikina, kad būtent jų pasiūlymai yra patys geriausi ir būtent jai verta pasinaudoti.

Baisu, kad vietiniai bandydami gauti geriausią – dažnai pralaimi. Pagalba – myPlan konsultantai, kurie visiškai nemokamai įvertinę kliento poreikius pasiūlo ir tinkamiausią interneto tiekėją bei planą. Ko dažniausiai nori vietiniai? Suprantama, kad mažos kainos, greito interneto, tuo pačiu, kad prie vieno plano galima būtų jungti kelis skirtingus prietaisus, galiausiai, kad nereikėtų pasirašyti labai sudėtingos ir labai ilgai galiosiančios sutarties. Akivaizdu, kad suderinti visų detalių nepavyks, tačiau tuo daugiau myPlan konsultantai žinos apie klientų poreikius – tuo tinkamesnį pasiūlymą galės pateikti.

Kaip dirba myPlan?

Jau ne vienas šilutiškis džiaugiasi, kad pasinaudojus myPlan paslaugomis gavo nemokamą konsultaciją, buvo sutvarkyti visi reikalingi dokumentai, galiausiai, teliko džiaugtis paslauga: „Labai džiaugiuosi, kad viskas buvo padaryta už mane, kadangi auginu vaikus, neturiu laiko. Ir nelabai suprantu charakteristikų, kurios lemia greitą, lėtą ir bet kokį kitą internetą“ – patyrimais dalinasi vietinė gyventoja. Didelis myPlan privalumas, kad jie padeda pasirinkti ne tik tinkamiausio interneto, tačiau ir televizijos paslaugas. Užsisakius paslaugų komplektą pavyks sutaupyti. Internetas ir TV užsakomas kiek rečiau nei vien tik interneto paslaugos, kuriomis naudojasi beveik 90 % viso miestelio gyventojų, tačiau televizijai grįžtant į madą – į myPlan kreipiasi žmonės ieškodami paslaugų komplekto. Paprasčiausiai – taip pigiau.

Gauti myPlan paslaugas yra labai paprasta. Nueinate į www.myplan.lt, užpildote užklausą suvedę kelis duomenis ir laukite, kol su Jumis susies konsultantas. Nuostabu, kaip viskas greita ir paprasta. O didžiausias privalumas – nemokamai. „Mums svarbu, kad žmonės naudotųsi tokio tiekėjo paslaugomis, kurios orientuotos į jo poreikius, o ne tik bandymus užsidirbti. Štai todėl esame linkę išsamiai konsultuoti, suteikti reikalingą informaciją ir surasti geriausią interneto bei TV tiekėją“, – patirtimi dalinasi myPlan direktorius.

myPlan bendradarbiauja su įvairiais Lietuvoje savo paslaugas siūlančiais interneto bei TV tiekėjais: TELIA, CGATES, VIASAT, INIT ir kitais. Bendradarbiavimas su skirtingais interneto tiekėjai užtikrina, kad klientams bus pasiūlytas pats tinkamiausias ir labiausiai jo konkrečius poreikius tenkinantis pasiūlymas atsiribojus nuo konkretaus tikėjo daromos įtakos: „Kad ir kokių aukštų kriterijų asmuo turi interneto ir TV planui – surasti tokį, kuris jam tinka tikrai įmanoma. Juk šiuo metu paslaugas siūlo tiek daug įmonių“ – argumentuoja myPlan direktoriaus.

Prireikus interneto paslaugų siūlome užsukti į myPlan.lt ir visiška nemokai gauti išsamią konsultaciją bei pagalbą renkantis interneto ir TV planą.