Šilutiškiams nepavyko pasipriešinti lyderiams

futbolas lenteleŠeštadienį ir sekmadienį sužaistos visos penkerios II lygos Vakarų zonos 15-ojo turo rungtynės. Šeštadienį Klaipėdos „Atlantas“ B namų aikštėje nusileido Gargždų „Bangai“ B, „Radviliškis“ savo sirgalius nudžiugino laimėdamas prieš FK „Šilutė“ 2:0. Namuose žaidusiam Telšių „Džiugui“ B susitikimas su „Babrungu“ taip pat buvo nesėkmingas.

Dar dvejos varžybos sužaistos sekmadienį: „Palanga“ B pralošė Kelmės „Kražantei“, „Akmenės cementas“ namuose sutriuškino Joniškio FK „Saned“.

Šilutiškius 2:0 nugalėję radviliškiečiai užtikrintai įsitvirtino turnyrinės lentelės viršūnėje. „Radviliškis“ jau turi surinkęs 40 taškų ir visu 17 taškų lenkia II vietą užimančius Gargždų „Banga“ B futbolininkus.

Plungės „Babrungas“, turintis 26 taškus turnyrinėje lentelėje užima III vietą, tiek pat taškų turintis „Akmenės cementas“ yra IV vietoje. Mūsiškiai, turintys 25 taškus užima V vietą, 2 taškais lenkdami telšiškius – „Džiugas“ B ekipą. Klaipėdos „Atlantas“ B, turintis vos 3 taškus, užima paskutinę vietą turnyrinėje lentelėje.

Mačas tarp Vakarų zonoje lyderiaujančio „Radviliškio“ ir lentelės viduryje esančios „Šilutės“ nebuvo itin rezultatyvus. Tiesą sakant, geltonų kortelių šįkart buvo kur kas daugiau nei įvarčių.
23-iąją varžybų minutę „Šilutės“ puolėjas Robertas Šmitas, mušdamas 11 m baudinį, turėjo progą į savo komandos sąskaitą įrašyti pirmąjį įvartį, bet… Jo smūgis vartų nepasiekė. Pirmasis kėlinys baigtas 0:0, bet geltona kortelė pelnyta, ja įspėtas radviliškietis Nerijus Volkovas.

Antrasis kėlinys taip pat pradėtas nuo klaidų, už jas nubaustas radviliškietis Nerijus Garuckas, o netrukus – šilutiškis puolėjas Aivaras Thales. Pirmasis įvartis pelnytas tik 61-ąją minutę – taiklus buvo „Radviliškio“ lyderis Deividas Dargužas.

Po to – dar trys geltonos kortelės: prasižengė radviliškietis Agnius Juozapaitis ir „Šilutės“ puolėjai Robertas Šmitas bei Andrius Marcinkevičius. Nors atrodė, kad rungtynės baigsis švieslentei rodant vienintelį įvartį, per papildomą minutę „Radviliškio“ žaidėjas N. Volkovas vis dėlto sugebėjo rezultatą kilstelėti iki 2:0.

Rugsėjo 22 d. šilutiškiai vėl žais išvykoje su „Akmenės cementu“, turnyrinėje lentelėje užimančiu IV vietą.