Šilutiškiams – osteopato G. Avdejevo stuburo gydymo procedūros

Rugsėjo 7-9 dienomis Rusnėje ir vėl viešės gydytojas iš Ukrainos Genadijus Avdejevas, atliekantis stuburo ir Atlanto slankstelio korekcijas be laužymo ir skausmo. Jis yra vienas žymiausių savo srities specialistų, antrosios kartos gydytojas osteopatas, unikalios manualinės terapijos specialistas.

Avdejevas

Pacientus osteopatas konsultuos restorane „Rusne Villa“, esančiame Pakalnės kaime. Išankstinė registracija telefonu +370 698 41745.

G. Avdejevas, derindamas įgytas žinias su paveldėtais gebėjimais (Genadijaus mama Tatjana Avdejeva – garsi Ukrainos osteopatė), jau daug metų padeda žmonėms sugrįžti į visavertį gyvenimą net po sunkiausių sportinių, darbo metu patirtų, gimdymo ar kitokių traumų. Ši procedūra atpalaiduoja raumenis, kurie laiko slankstelius neteisingoje padėtyje, taip pat atstato energijos cirkuliaciją. Pirštais jis atstato į teisingą padėtį ir pirmąjį stuburo slankstelį Atlantą.

Stuburo gydymo procedūrą Genadijus atlieka pirštais, labai švelniai, be jokių laužymų, ko paprastai bijo žmonės, lankęsi pas tradicinius manualinės terapijos specialistus.

Registruotis ir atvykti apžiūrai kviečiami visi, turintys stuburo srities funkcinių sutrikimų, ūminių ir lėtinių susirgimų, kurie dažniausiai pasireiškia įvairaus pobūdžio skausmais. Laukiami tie, kuriuos vargina stuburo, sąnarių, vidaus organų negalavimai: skoliozė, osteochondrozė, kifozė, tarpslankstelinė stuburo išvarža, protruzija, stuburo slankstelių pasislinkimas, skausmai kaklo, pečių, juosmens srityje, dislokacija (išnirimas), sąnario pasislinkimas, artritas, artrozė, bursitas, podagra, bendro pobūdžio sąnarių skausmai, skausmas pilvo srityje, vidaus organų pasislinkimas ir kiti negalavimai.

Kviečiami ir tie, kam aktuali profilaktinė apžiūra.

Gydytojas dirba ir su vaikais. Daugumai vaikų stuburą gadina ilgalaikis sėdėjimas prie kompiuterio, sunkios kuprinės ir pan. Šiandienos vaikus vargina žvairumas, astigmatizmas, nevienogo ilgio kojos, nevienodame aukštyje esantys pečiai, cerebrinis paralyžius ir pan. Kuo anksčiau bus padarytos korekcijos, tuo greičiau bus atstatytos prarastos funkcijos.

Osteopatinis – manualinis gydymas dažnai trunka daugiau nei kelis seansus, tai priklauso nuo problemos senumo, žmogaus amžiaus, judrumo, kūno svorio ir t.t. Anot gydytojo G.Avdejevo, kiekvieno rezultatai individualūs.

Gydytojas taip pat teikia rekomendacijas, moko kaip mankštintis, kad nereikėtų pagalbos ateityje.
Atvykstančiųjų prašoma atsivežti rentgeno nuotraukas ir pasakyti savo ligos diagnozę. Tai padėtų gydytojui greičiau nustatyti negalavimo priežastis ir skirti daugiau laiko ligoniui seanso metu.