Šilutiškio malkinėje – naminė degtinė

Namine degtine 0621 2Policijos pareigūnai, atsižvelgdami į gyventojų siekį gyventi saugioje ir sveikoje aplinkoje bei išsakomus pageidavimus stiprinti naminės gamybos ir pardavimo kontrolę, kad kaimiškose vietovėse alkoholio būtų vartojama mažiau, reguliariai tikrina turimą informaciją apie naminės degtinės laikymo, gamybos bei pardavimo „taškus“.

Ketvirtadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai sodyboje Gardame aptiko neteisėtai namuose pagamintos degtinės.

Apie 19 val. vakare R. B. (gimęs 1967 m.) namuose pareigūnai apsilankė turėdami duomenų, kad vyriškis, kuris jau anksčiau ne kartą yra baustas dėl naminės laikymo, gali turėti nelegalaus alkoholio.

Patikrinę sodybos kieme esančią malkinę pareigūnai aptiko plastikinių talpų su 16 litrų skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą.

Dėl namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų laikymo Šilutės policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas, o vyriškiui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Policija primena, kad stiprių namų gamybos alkoholinių gėrimų laikymas, gaminimas, gabenimas ar prekyba jais gali užtraukti ir laisvės atėmimą iki dviejų metų.

Apie naminės degtinės laikymo, gaminimo, gabenimo ar pardavinėjimo atvejus gyventojai gali pranešti:

Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;
Anoniminių policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952.

TAVPK informacija.