Šilutiškio nužudymu įtariamas pagarsėjęs chuliganas

Pirmadienį prieš teismą stos jaunas britas, kuris įtariamas penktadienį Peterbore nužudęs lietuvį Dainių Kasiliauskį.

Dainius Kasiliauskis. gofundme.com nuotr.

Primename, kad penktadienį ryte šiame mieste, Tilton Court gatvėje buvo nužudytas 27 metų lietuvis Dainius Kasiliauskis, gerai žinomas tarp vietos tautiečių – vieniems kaip kikbokso treneris, kitiems – ne dėl pačių geriausių savo būdo savybių.

Tą pačią dieną policija pranešė apie 37 metų vyro sulaikymą, o šeštadienį po pietų – 19 ir 30 metų vyrai bei 45 metų moteris, kuri galimai talkino nusikaltėliams.

Vėliau paskelbta, kad įtarimai žmogžudyste pareikšti tik 19 metų Liamui Smithui – manoma, kad tai jis peiliu mirtinai sužalojo Dainių Kasiliauskį. Vaikinas pirmadienį stos prieš Peterborougho Magistratų teismą, kur jam turėtų būti pareikšti kaltinimai bei tolesnė kardomoji priemonė.

Teismo posėdis vyks nuotoliniu būdu.

Liamas Smithas. Cambridgeshire Police nuotr.

Liamas Smithas anksčiau jau turėjo reikalų su teisėsauga – jis priskiriamas vietinei jaunuolių gaujai, kuri anksčiau ne kartą terorizavo Peterborougho Pastono kvartalo, kuriame penktadienį įvykdyta žmogžudystė, gyventojus.

Paskutinį kartą jis teistas šių metų kovą, dėl viešosios tvarkos pažeidimų vaikinui skirtas laisvės apribojimas.

Kiti sulaikyti įtariamieji po apklausų išleisti, pranešė nusikaltimą tirianti Cambridgeshire’o grafystės policija.

Nužudytasis lietuvis anksčiau taip pat turėjo reikalų su teisėsauga.

Jo atminimui šeštadienį Peterborougho parke surengta trumpa akcija, specialioje interneto platformoje renkamos lėšos velionio šeimai: jis buvo dviejų mažų dukrelių tėvas. Iki pirmadienio surinkta beveik 20 000 svarų sterlingų. Didžiąją dalį paramos sudaro viena anoniminė auka (15 000 £).