Šilutiškis 3D piešiniu papuošė ir Klaipėdą

sauliusSavaitgalį prekybos centro „BIG Klaipėda“ grindis papuošė pirmasis šiame mieste 3D piešinys. Jo autorius – šilutiškis Saulius, kraštiečius savo mieste džiuginęs jau dviem įspūdingais trimačiais piešiniais.

„Idėja kilo labai paprastai – tokie kūriniai vis dažniau eksponuojami visame pasaulyje, tai iš tiesų įdomi meno rūšis, tad kodėl nepabandžius ir mums suteikti galimybę savo lankytojams pamatyti tokio tipo piešinį savo akimis?“, – sumanymą pristatė BIG atstovai.

vid2„3D Klaipėdoje, taip pat ir visoje Lietuvoje yra dar neatrasta sritis. Ja domėtis pradėjau neseniai, dėmesį patraukė įvairūs darbai internete. Ši technika išskirtinė tuo, jog ne tik pieši, bet ir skaičiuoji, bandai sukurti kuo stipresnį vizualinį efektą, nustebinti.
Trimačiai piešiniai tinkamą vaizdą įgauna tik žūrint į juos iš tam tikro taško: stebint iš kitos vietos, jie atrodo ištempti ir nepanašūs į tai, ką turėtų vaizduoti. Mano darbą galima ne tik apžiūrėti, bet ir prie jo nusifotografuoti“, – apie dvi dienas kurtą piešinį pasakojo Saulius Gudelevičius.

Šilutiškio nupieštas 3D paveiklas prekybos centre „BIG Klaipėda“ klaipėdiečius ir miesto svečius džiugins iki rugsėjo 14 d.