Šilutiškis D.Kairys stos prie Lenkijos klubo vairo

donatas kairysKurį laiką jokios komandos netreniravęs Donaldas Kairys rado naują darbovietę. „BasketNews.lt“ žiniomis, 37-erių šilutiškis stos prie Lenkijos čempionato vidutiniokės, Slupsko „Energa Czarni“ komandos vairo.

„BasketNews.lt“ informaciją netruko patvirtinti ir lenkų klubas, apie Kairio paskyrimą strategu paskelbęs savo interneto svetainėje.

Šiuo metu „Energa Czarni“ Lenkijos pirmenybių turnyro lentelėje tarp 18-os ekipų užima 7-ąją vietą. Jos sąskaitoje – 9 pergalės iš 15 galimų. Kairys vyriausiojo ekipos trenerio poste pakeis Miroslavą Lisztwaną.

Per savo karjerą lietuvis yra dirbęs Vilniaus „Lietuvos ryto“, Maskvos CSKA, Maskvos srities „Chimki“, Rygos ASK klubų trenerių štabuose, Lietuvos rinktinėje, jam teko stažuotis ir už Atlanto – San Antonijaus „Spurs“ klube.

2013-2014 m. sezone Kairys buvo vyriausiuoju Minsko „Cmoki-Minsk“ treneriu, bet Baltarusijos čempionų gretas dėl gerai VTB Vieningosios lygos čempionatą pradėjusios, tačiau vėliau visiškai įstrigusios komandos rezultatų turėjo palikti sezonui įpusėjus.