Šilutiškis E. Skurdelis įtvirtino Lietuvos boksininkų pergalę 5:3

Bokso ringas po atviru dangumi, atkaklios Lietuvos ir Danijos rinktinių boksininkų kovos ir sunkiasvorių nokautai – tokį reginį išvydo į Marijampolės „Sūduvos“ stadioną susirinkę daugiau nei 1000 žiūrovų.

E. Skurdelis kairėje. E. Šemioto nuotr.

Tarpvalstybiniame Lietuvos ir Danijos rinktinių susitikime iš viso vyko 8 kovos. Lietuvos boksininkų rinktinės sudėtyje šalies garbę gynė Vinco Murausko auklėtinis Edgaras Skurdelis.

Lietuvos boksininkų pergalę 5:3 įtvirtino E. Skurdelis. Svorio kategorijos iki 60 kg kovoje jis užtikrintai vieningu teisėjų sprendimu 3:0 nugalėjo Dannį Jenseną ir atsirevanšavo varžovui už pralaimėjimą svečiuose. 2020 metais Danijoje vykęs pirmasis Lietuvos ir Danijos rinktinių tarpvalstybinis susitikimas baigėsi lygiosiomis 5:5.

V. Murausko auklėtinis įtvirtino Lietuvos boksininkų pergalę 5:3

„Pirmiausia, norime padėkoti organizatoriams už puikų renginį ir sirgaliams už aktyvų Lietuvos boksininkų palaikymą. Tarpvalstybiniai susitikimai yra labai įdomūs žiūrovams ir tai jau įrodė Lietuvoje anksčiau vykusios ir didelio susidomėjimo sulaukusios dvikovos su Ukrainos, Lenkijos ir Suomijos rinktinėmis. Puiki atmosfera padėjo Lietuvos rinktinei iškovoti pergalę, kurios labai norėjome po lygiosiomis Danijoje pasibaigusio susitikimo, – sakė Lietuvos vyrų rinktinės treneris Vidas Bružas. – Pradėjome naują olimpinį ciklą ir pasirengimą spalio mėnesio pabaigoje prasidėsiančiam pasaulio čempionatui. Todėl boksininkams svarbu pasitikrinti jėgas su pajėgiais varžovais, įvertinti savo pasirengimo lygį, o pergalės labai reikalingos boksininkams psichologiškai“.