Šilutiškis futbolo specialistas dalyvaus UEFA teisėjų rengimo kursuose

424695 3103858113929 1906018156 nFizinio parengimo treneris Marius Čeliauskas sulaukė gerų žinių iš Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA). Jaunas Nacionalinės futbolo akademijos specialistas (NFA) yra kviečiamas dalyvauti septynias dienas truksiančiuose futbolo teisėjų tobulėjimo kursuose, praneša Lietuvos futbolo federacija.

M.Čeliauskas yra buvęs Šilutės sporto mokyklos auklėtinis, šios mokyklos futbolo trenerio Rimo Čeliausko sūnus.

Šie kursai vyks kitų metų kovo mėnesį Šveicarijoje. Kursų programoje numatomi teoriniai ir praktiniai užsiėmimai bei individualios užduotys teisėjams, o pagrindinis kursų tikslas yra analizuoti arbitrų, jų asistentų ir fizinio parengimo trenerių atliekamą darbą bei teikti jiems rekomendacijas.

Kursų metu už teisėjų fizinį parengimą bus atsakingas treneris iš Belgijos Werner Helsen. Europos futbole gerai žinomas specialistas savo asistentu pasirinko būtent M.Čeliauską, kuriam tai bus puiki proga dar labiau patobulinti savo žinias ir įgūdžius.

M.Čeliauskas savo karjerą pradėjo kaip NFA fizinio parengimo treneris, o nuo praeitų metų jis intensyviai dirba ruošiant ir mūsų šalies futbolo arbitrus.

„Įdomu yra tai, kad pradžioje daug kas skeptiškai žiūrėjo į šį jauną specialistą. Tačiau Marius gana greitai pritapo prie teisėjų kolektyvo. Po to jis gerai pasirodė UEFA fitneso rengimo specialistų seminare ir dabar mes džiaugiamės, jog jam suteikta galimybė toliau kaupti patirtį garsių specialistų tarpe”, – LFF.lt sakė LFTA prezidentas Jonas Braga.

Šiemet kovą M.Čeliauskas dalyvavo Barselonoje vykousiame UEFA futbolo teisėjų fizinio pasirengimo trenerių seminare. Pernai jis dalyvavo tokiame seminare Diuseldorfe (Vokietija).