Šilutiškis L. Mėgelaitis šalies garbę gynė rungtynėse su Farerų salų rinktine

Lapkričio 11 dieną Lietuvos futbolo rinktinė sužaidė paskutiniąsias namų rungtynes 2020 metais. Lietuvių varžovai kontrolinėse rungtynėse buvo Farerų salų futbolininkai. Šalies futbolo rinktinės sudėtyje žaidė ir šilutiškis Linas Mėgelaitis.

L. Mėgelaitis šalies garbę gynė rungtynėse su Farerų salų rinktine.

Pasak Lietuvos futbolo rinktinės trenerio Valdo Urbono, rungtynės su Farerų salų komanda – repeticija prieš akistatą Latvija. Spaudos konferencijos metu V. Urbonas kalbėjo: „Džiugu nors tiek, kad suvažiavo tie žmonės, turime tą, ką kvietėme, su trupučiu korekcijų. Bet tas mūsų nusiteikimo ir krypties nekeičia ir tikiu, kad išeisime ir pilnai atsiduosime aikštėje ir sieksime teigiamo, pergalingo rezultato. Netektys rinktinėje pastebimos, tačiau tai galimybė atsiskleisti kitiems žaidėjams.

Džiaugiamės turėdami šias rungtynes, nes po kelių dienų žaisime su Latvijos rinktine. Artima distancija, panašus lietuvių ir latvių žaidimo braižas mums į naudą, mus viskas tenkina“.

Tikslas siekti pergalingo rezultato pasiektas – Lietuvos futbolo rinktinė pratęsė istorinę seriją. Draugiškose rungtynėse, kuriose neapsieita be kuriozų, Valdo Urbono auklėtiniai užtikrintai 2:1 nugalėjo Farerų salų atstovus. Tai – jau penktas iš eilės nepralaimėtas nacionalinės ekipos susitikimas. Farerų salų komanda paguodos įvartį pelnė jau per pridėtą laiką.

Rungtynėse su Farerų salų rinktine šalies garbę gynė buvęs trenerio Svajūno Česnulio auklėtinis, šilutiškis Linas Mėgelaitis. Linas žaidė 68 minutes startinės komandos sudėtyje. 5 min. L. Mėgelaitis smūgiavo pavojingai, tačiau tiesiai į vartininką.

Prieš susitikimą buvo pagerbtas spalio 31-ąją miręs buvęs rinktinės futbolininkas Marius Žaliūkas.