Šilutiškis O. Rimšas iškovojo auksą

Šiauliuose vykusiame Lietuvos jaunučių pirmenybių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionate sėkmingai pasirodė buvęs Šilutės sporto mokyklos trenerio Romualdo Drungilo auklėtinis Orestas Rimšas.

Apdovanojamas šilutiškis O. Rimšas tapo Lietuvos jaunučių pirmenybių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionu. (R. Sargūno sporto gimnazijos nuotr.).

Šiauliuose vykusiame čempionate rajono garbę gynė Almantas Beržonskis, Ignas Timoščenko, Austėja Kotikovaitė, Greta Baužaitė ir Gabija Kubaitytė bei O. Rimšas. Orestas šiuo metu mokosi Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje.

Geriausiai sekėsi Orestui, kuris vienviete baidare visus nugalėjo 200 m rungtyje, pelnydamas aukso medalį ir dviviete baidare su Martynu Grybe 500 m rungtyje laimėjo bronzos medalius.

Buvęs šilutiškis O. Rimšas dalyvaus didžiausiose jaunučių varžybose Pasaulyje – Čekijoje vyksiančioje Olympic hopes regatoje ir rugsėjo 18 – 19 d. su gimnazijos komanda vyks į sezono uždarymą Trakuose Lietuvos jaunučių čempionate.