Šilutiškis šaškių veteranas aplenkė sporto meistrą

Kretingoje vykusiame tradiciniame šaškių turnyre „Auksinis ruduo 2023“ šilutiškis veteranas Algirdas Dulinskas aplenkė sporto meistrą Saulių Gricių (Klaipėda) ir tapo nugalėtoju. Turnyre dalyvavo 32 vyrai, moterys ir moksleiviai iš Klaipėdos, Telšių, Gargždų, Palangos, Plungės, Pakruojo ir Šilutės.

Šilutiškis A. Dulinskas šaškininkų turnyre Kretingoje tapo nugalėtoju.

Pamario šaškių mėgėjus pirmasis organizuotai veiklai pradėjo telkti būsimas klubo įkūrėjas, atkilėlis iš Mažeikių rajono A. Dulinskas. Garsas apie Šilutės šaškininkus pradėjo sklisti nuo 1982-ųjų. Tebesklinda ir šiandien.

Kretingos turnyre Pamario kraštą atstovavo daugkartinis Šilutės rajono čempionas Benediktas Bagočius, šaškininkų klubo įkūrėjas A. Dulinskas, Kristina Križanauskaitė, Voitechas Deniušas ir Domas Girčius. Teisėjo pareigas ėjo šaškių-šachmatų klubo „Šilutė“ narys Aleksandras Daščiora.

Geriausiai sekėsi A. Dulinskui. Jis sugebėjo įveikti savo abejones ir, surinkęs 7 taškus iš 9 galimų, užėmė I vietą bei puse taško aplenkė II vietą užėmusį sporto meistrą S. Gricių. III vietą užėmė Kęstutis Balskus iš Telšių – 6 taškai. Šilutiškis iš viso laimėjo 5 partijas, o 4 baigė lygiosiomis.

B. Bagočius surinko 5 taškus ir šįkart tenkinosi 13 vieta. D. Girčius užėmė 16-ą vietą, 5 tšk. Domas laimėjo 4 partijas, pelnė dvejas lygiąsias ir 3 partijas pralošė. Rusniškis V. Deniušas užėmė 18 vietą, dvi partijas laimėjo, penkias sužaidė lygiosiosmis, o dvi pralaimėjo. K. Križanauskaitė, įveikusi du Palangos šaškininkus ir patyrusi 7 pralaimėjimus pelnė 2 taškus ir užėmė 29 vietą.

Turnyro organizatorius – Kretingos šaškių-šachmatų klubo pirmininkas Kostas Dubinskas. Įvairius prizus rinkosi 15 geriausiai pasirodžiusių šaškininkų.