Šilutiškis slalomo lenktynėse – trečias

Slalomas 3_TamasauskasUostamiestyje vykusiose Klaipėdos automobilių slalomo varžybose „Automobilis. LT taurei laimėti“ ir „COVID – 19 nugalėti“ Šilutės rajono garbę gynė trys Šilutės ASK (automobilių sporto klubo) lenktynininkai.

Automobilių slalomo varžybos vyko pajūryje, neįgaliųjų paplūdimio automobilių stovėjimo aikštelėje.

Pasak Šilutės ASK prezidento Arenijaus Tamašausko, šios varžybos vyko šiek tiek kitaip, nei anksčiau, dėl karantino. Automobilyje turėjo būti ne daugiau dviejų žmonių, iš mašinos išlipti buvo draudžiama. Automobiliai turėjo parkuotis mažiausiai 2 m atstumu. Atidaryti langus buvo galima tik užsidėjus ant burnos ir nosies kaukę ar kitą uždangalą. Maksimalus dalyvių skaičius buvo 100.

Slalomo varžybose sportininkai varžėsi: AWD, RWD, FWD, LADY, JUNIOR, SPORT ir REVERSE klasėse. Pastarojoje klasėje visą trasą reikėjo važiuoti atbulomis, tačiau norinčiųjų neatsirado. Šiose varžybose mūsų rajono garbę gynė Linas Šidlauskas RWD klasėje, Arūnas Andriuška FWD ir AWD klasėje, ir Arenijus Tamašauskas. A. Tamašauskui pavyko iškovoti trečią vietą.

Šį sekmadienį (gegužės 10 d.) lenktynininkai varžysis Šilutėje. Varžybose bus privaloma laikytis visų karantino taisyklių, dalyviai negalės išlipti iš automobilių. Šis etapas skiriamas atšauktų varžybų, turėjusių vykti Kovo 11–ąją, taurei laimėti.