Šilutiškis ugniagesys bėgioja savo malonumui

Ugniagesys begikasŽemaitijos sostinėje vyko priešpaskutinis šiais metais Lietuvos bėgimo taurės etapas – estafetinis ir asmeninis bėgimas „Judėkime kartu 2019“. Penktą kartą Telšiuose organizuojamo renginio ilgiausioje distancijoje šilutiškis, Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) pamainos vadas Evaldas Bilevičius iškovojo penktąją vietą.

Pasak E. Bilevičiaus, Lietuvos bėgimo taurės etapo renginys Telšiuose išskirtinis tuo, kad dalyviai galėjo rinktis ne tik tradicines 1,4 km, 2 km, 5 km ir 10 km distancijas, bet ir estafetinį bėgimą. Čia komandą privalėjo sudaryti 5 dalyviai, iš kurių bent vienas turėjo būti vaikas iki 14 metų amžiaus arba moteris.

„Bėgdamas Telšiuose jaučiausi puikiai nors rezultatas ankstesniame bėgime – Šilalėje buvo geresnis. Tačiau aš dabar bėgioju ne rezultatui, bet savo malonumui. Trasa buvo aiški, įdomi ir techniška: daug posūkių, pakilimų ir nusileidimų. Rezultato gero nepasieksi, bet kartais įdomu pasivaržyti ir tokiose kroso tipo trasose“, – „Šilutės naujienoms“ pasakojo ugniagesys.

Bėgant pūtė gana stiprus vėjas, tačiau be ypatingo pasiruošimo Evaldas 10 kilometrų įveikė su malonumu per 47 minutes ir savo amžiaus grupėje iškovojo penktąją vietą.

„Po bėgimo, kai atsistato organizmas, jaučiuosi, kaip inkstas taukuose, o gal ir geriau. Dar negrįžęs į namus planuoju dalyvauti kitame bėgime. Artimiausias bėgimas vyks Kretingoje“, – sakė E. Bilevičius.
Ilgiausioje 10 km distancijoje triumfavo šiaulietis Aurimas Skinulis, trasą įveikęs per 34 min. 51 sek., o moterų grupėje pirmoji finišo liniją kirto, taip pat šiaulietė Dalia Lukošienė – 44 min.