Šilutiškis už pilietišką kūrybą įvertintas pirmąja vieta

Eimantas Jonusas_16_metuŠis pavasaris Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro jaunimo 10 klasės mokiniui Eimantui Jonušui (16 m.) bus įsimintinas ilgam. Iš pažiūros nelabai drąsus jaunuolis, paskatintas ikiprofesinio mokymo mokytojo metodininko Aurimo Liekio, ryžosi dalyvauti Vilniuje organizuotame respublikiniame vaikų piešinių konkurse „Kas yra pilietiškumas?“, skirtame Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Eimanto piešinys „Nebūk abejingas!“ savo amžiaus grupėje pripažintas geriausiu.

Konkurso organizatoriai liko sužavėti Eimanto darbu ir pakvietė jį atvykti į apdovanojimų ceremoniją. Šilutiškis į Vilnių važiavo su drauge ir mama.Eimantas Jonusas_piesinys_I_vieta_1

Anot konkurso laureato, gautos dovanėlės ir padėkos raštas įkvėpė tolimesniems darbams. Apdovanojimo ceremonija buvo trumpa ir liko laiko ilgiau pabūti Vilniuje, pasivaikščioti po senamiestį.

Dabar Eimantas ruošiasi kitam konkursui ir taip pat svajoja apie prizinę vietą!

Priminsime, kad dalyvavimas respublikiniame konkurse – jau antrasis puikus dešimtoko pasirodymas šiais mokslo metais.

Praėjusią žiemą jaunasis dailininkas buvo surengęs parodą Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje. Tąkart susirinkusiesiems jis sakė, jog piešti jį skatina socialinis tinklalapis, kuriame laisvai galima dalintis savo piešiniais, o žmonės juos čia pat ir vertina.

Piešti jam labiau patinka vakarais, nes tada gali atsipalaiduoti ir viską giliau apmąstyti. Ateityje Eimantas norėtų išbandyti grafiti techniką, susipažinti su jos raiškos galimybėmis ir purškimo būdais. Jam būtų smagu šia technika dekoruoti kokį nors apleistą pastatą Šilutėje – norėtųsi ant sienos perkelti mintis, spalvas ir formas.