Šilutiškis V. Balsys pasekė trenerio pėdomis

Pavasarį į Pamarį sugrįžta sparnuočiai, smagu, kad į gimtąjį kraštą sugrįžo ir bokso trenerio Vinco Murausko auklėtinis Vytautas Balsys - Lietuvos olimpinės kandidatų rinktinės sportininkas, daugkartinis tarptautinių turnyrų laimėtojas, kvalifikuotas bokso treneris.

Į gimtąjį kraštą sugrįžęs V. Murausko auklėtinis V. Balsys imasi trenerio darbo.

Kvalifikuotas treneris V. Balsys „Šilutės naujienos“ laikraščio korespondentui sakė, kad su džiaugsmu pasitikdamas pavasarį nori visus pakviesti į dvikovinio sporto – bokso treniruotes, kurias pats ir ves.

Grupinės bokso treniruotės – tai programa, pritaikyta pagal kiekvieno Jūsų pajėgumą, poreikius bei amžių. Treniruotėse sportuosite vieni su kitais, bendrausite, mokysitės bokso pagrindų bei arčiau susipažinsite su olimpine sporto šaka. Treniruotės padės sustiprėti fiziškai, nurimti emociškai, numesti svorio, lengviau integruotis, suprasti sporto taisykles, išmokti apsiginti.

Treniruotės vyks nuo kovo 7 d., APR STUDIJA (Pramonės g. 4A, Šilutė) pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 20 val. Dėl informacijos galima susisiekti su bokso V. Balsiu 8 644 20384.