Šilutiškių olimpinis dienoraštis: klajonės po olimpinį miestelį ir pažintis su P.Jakšto anūke (foto)

Šilutiškiai Bendikai Londono olimpiadoje 2012. / Bendikų asmeninio archyvo nuotr.Tribūnose Londono olimpiadoje skamba ir šilutiškių palaikymo šūksniai. Bendikų šeima – Petras, Rita, Kajus ir Grantas – nepraleidžia nė vienų svarbių lietuvių rinktinės krepšinio varžybų.

Pernai šeima kartu su šilutiškių delegacija važiavo į Europos vyrų krepšinio čempionatą Panevėžyje. Šiemet Londone Bendikai stebės ne tik krepšinio varžybas, bet ir boksininko Evaldo Petrausko, ieties metikės Indrės Jakubaitytės pasirodymus.

Su „Šilutės naujienų” skaitytojais sirgaliai mielai sutiko pasidalinti įspūdžiais bei fotografijomis iš olimpine dvasia alsuojančio Londono.

Į pirmąsias E.Petravičiaus bokso rungtynes Bendikai nenuvyko, nes jo arena kitame Londono gale. Sirgaliai nebūtų spėję grįžtį į krepšinio rungtynes. Nors Bendikai planavo įsigyti bilietus į bokso varžybas vietoje, paaiškėjo, kad bilietų jau neliko. Dabar bilietus šilutiškiai bando gauti kitais keliais.

Pirmąją dieną sirgaliai dar nelabai gaudėsi kur eiti, nes olimpinis miestelis labai didelis. Pavyzdžiui, iki krepšinio arenos miestelyje teko keliauti apie valandą.

„Apie krepšinį, turbūt, nėra ką kalbėti – patys matėte… Nors lietuvių sirgalių arenoje buvo tikrai labai daug”, – pasakoja Bendikai. Sekmadienio naktį Argentinos krepšininkai rezultatu 102:79 nugalėjo Lietuvos rinktinę.

Šalia Bendikų šeimos arenoje sėdėjo iš Šilutės kilusi garsaus Šilutės kraštotyrininko Petro Jakšto anūkė. P.Jakšto vardu yra pavadinta ir gatvė Šilutėje.

„Pamačiusi Šilutės vėliavą mergina labai nustebo. Sakė jau seniai gyvenanti Kaune ir sutapimas lėmė, kad atsisėdome vieni šalia kitų”, – džiaugėsi šilutiškiai.

Nuotraukų galerija:

joomplu:6400

Silutes naujienu LOGO