Šilutiškių pergalės festivalyje „Sportas visiems“ Palangoje

 

palanga begimas_Vilkytikis_Ruslanas_Seitkalijevas_pirmas_i_kairsGegužės 24-26 dienomis jau 25 kartą Palangoje vyko festivalis „Sportas visiems“. Jame dalyvavo daugiau nei 7000 dalyvių, o renginio programa šiemet buvo itin gausi: virš 70 skirtingų sporto renginių, varžybų, konkursų, paskaitų ir kitų aktyvių užsiėmimų. 

Gražią tradiciją festivalyje „Sportas visiems“ turintis 1, 5 ir 10 km bėgimo renginys Palangoje kasmet kviečia dalyvauti visus bėgimo mėgėjus iš įvairių šalies kampelių. Šiemet prie 1 kilometro bėgimo starto linijos stojo daugiausiai – 232 sportininkai, prie 5 km – 141, o prie 10 km – 113, nes šiam bėgimui reikalingas didesnis pasiruošimas.

Gražių pergalių festivalyje pasiekė bėgimo mėgėjai Ruslanas Seitkalijevas (Vilkyčiai) bei Romas Škadauskas (Ventė). 10 km bėgime vilkytiškis Ruslanas bendroje įskaitoje iškovojo III vietą (36:09,9), nusileidęs tik vilniečiui Igor Černikov, užėmusiam II vietą (35:31,9) ir I vietą iškovojusiam panevėžiečiui Tadui Baranauskui (34:42, 0). Bet savo amžiaus grupėje Ruslanas iškovojo II vietą.

10 km distancijoje ventiškis Romas savo amžiaus grupėje (51-60) taip pat buvo antras, nubėgęs per 38 min. 12,2 sek. Bendroje įskaitoje iš 113 bėgikų jis užėmė IX vietą.

Mūsų kraštietis, šiuo metu gyvenantis Pasvalyje, Zenonas Balčiauskas 10 km distanciją įveikė per 43:49,6 ir savo amžiaus grupėje (61+) iškovojo aukso medalį.

Be mūsų bėgikų festivalyje dalyvavo Šilutės šokėjos.

Be tradicinių sporto šakų buvo organizuoti ir naujesni fizinio aktyvumo užsiėmimai: diskgolfas, petankė, paplūdimio tamburello, šachmatų blic turnyrai, mankštos ant mini batutų. Šeštadienio vakarą vainikavo, ir po aktyvių dienos veiklų visus linksmino dūzgės su DJ Averjano ir Crembo.

„Keiskime savo įpročius, mokykimės laisvalaikį leisti aktyviai kartu su savo vaikais, rodydami jiems tinkamą pavyzdį. Leiskime kuo daugiau laiko lauke ir skleiskime pozityvumą“, – kviesdamas visus į Palangos sveikatingumo ir sporto šventę kalbėjo asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Algis Vasiliauskas.