Šilutiškių šturmą atlaikęs „Atlletas“ laimėjo 4-tą kartą iš eilės

Ant pergalių bangos esantis Kauno „Atletas“ (7-12) tęsia laimėtų rungtynių seriją 7bet-NKL“ pirmenybėse. Remigijaus Bardausko auklėtiniai svečiuose 70:66 (13:11, 19:17, 22:14, 16:24) nugalėjo „Šilutę“ (6-14) ir laimėjo.

Šilutės krepšinio komandos vadovybė atsisveikino su vyriausiuoju treneriu Simonu Serapinu. (E. Lukošiaus nuotr.).

Atkakli kova prasidėjo nuo išmesto ginčo kamuolio, o ne itin rezultatyvią pirmąją rungtynių pusę nedidele persvara laimėjo svečiai (32:28). Trečiame kėlinyje „Atletas“ pradėjo diktuoti savo taisykles ir įgijo dviženklį pranašumą (43:32) ir dar po kelių minučių pirmavo 49:34.

Šeimininkai nepasidavė, o įpusėjus lemiamam ketvirčiui, po sukurtos 14:5 atkarpos, komandas skyrė tik 1 metimas (56:59). Likus pusantros minutės Donovenas Carlisle’as sumažino atsilikimą (61:63), bet svečiai surengė dvi sėkmingas atakas ir atsiplėšė (67:61).

Jalenas Warrenas tolimu metimu vėl priartino „Šilutę“ (64:67), tačiau kitas jo tritaškis buvo netikslus ir „Atletas“ baudų metimais įtvirtino pergalę – 70:66.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Matas Mačijauskas, kurio sąskaitoje per 20 minučių buvo 9 taškai (4/9 dvit., 1/2 baud.), 12 atkovotų kamuolių bei 18 efektyvumo balų. Rezultatyviausias buvo Rokas Pocius, per 26 minutes pelnęs 12 taškų (4/8 dvit.), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 16 naudingumo balų.

Šilutiškiams Warrenas per 26 minutes pelnė 18 taškų (3/5 dvit., 3/8 trit., 3/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 efektyvumo balų. „Atleto“ komandoje nerungtyniavo Gediminas Rumša.

„Šilutė“: Ernestas Jaškus (4 kld.) ir Laurynas Balkūnas (2/4 trit.) po 11.