Šilutiškiui – atsakingos UEFA pareigos

marius celiauskas f celaiuskasŠilutėje išugdytas ne vienas gerai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje sportininkas. Vienas iš jų – šilutiškis Marius Čeliauskas, trenerio Rimanto Čeliausko sūnus, kažkada žaidęs futbolą už Šilutę, o dabar futbolo paslapčių mokantis kitus Nacionalinėje futbolo akademijoje Kaune.

M.Čeliauskas, kaip dėstytojas, dalyvavo 30 Europos šalių futbolo teisėjams surengtuose kursuose, kurie vyko Europos futbolo būstinėje, Šveicarijoje.

Puikiai užsirekomendavusiam Mariui patikėta išskirtinė galimybė – būti atsakingam už Europos jaunimo U-19 čempionato teisėjų fizinį pasirengimą.marisu celiauskas desineje uefa

M.Čeliauskas prieš porą savaičių vyko į Europos futbolo būstinę Nyono mieste Šveicarijoje, kur kaip dėstytojas dirbo su futbolo teisėjais, turinčių FIFA kategoriją.

Šiuose UEFA Core-development surengtuose kursuose Marius buvo Belgijos specialisto, sporto mokslininko Werner Helsen asistentu, atsakingu už teisėjų fizinį parengimą, jų testavimą bei judėjimo varžybų metu analizę.

Geras Mariaus darbas buvo įvertintas – jis paskirtas atsakingu už teisėjų fizinį pasirengimą Europos jaunimo U-19 čempionate, kuris vyks liepos mėnesį Lietuvoje.

Pasak šilutiškio trenerio R.Čeliausko, minėti kursai  buvo didelis išbandymas ir kartu didelė privilegija, kad jaunas treneris iš Lietuvos buvo pastebėtas UEFA ir gavo tokias atsakingas pareigas.