Šimtadienis nuskambėjo ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje

zemaiciu naumiescio_Abiturientai_su_klasiu_vadovemisŽemaičių Naumiesčio gimnazijoje penktadienio vakarą į šimtadienio renginį sugužėjo būrys svečių. Šiemet vienuoliktokai sveikino jau LXVI (66-ąją) abiturientų laidą.

Renginio organizatoriai vienuoliktokai ir jų klasės vadovė Marytė Lidžiuvienė abiturientams surengė smagų renginį.

Nuskambėjus gražiems įžanginiams žodžiams renginio vedėjai Ernestas Daukša ir Monika Plauškaitė pakvietė direktorių Liudviką Genį, klasių vadoves Daivą Nauburienę ir Jurgitą Vingienę pabendrauti „Pokalbių alėjoje“. Pašnekovai šmaikštavo, apibendrino pasiekimus, dalyvavo viktorinoje. Klasių vadovės vien pagal apibūdinimą turėjo atspėti, apie kurį auklėjamosios klasės mokinį kalbama, – su šia užduotimi jos puikiai susitvarkė.

Gražų pasirodymą surengė dešimtokai, atlikę Leono Somovo ir Jazzu dainą „Rudens naktis sustojo“. Po jų kalbėjo klasės vadovės, linkėdamos savo auklėtiniams atrasti tikrąjį gyvenimo kelią, nebijoti svajoti ir nepasiduoti.

Vienuoliktokai pakvietė pasidžiaugti abiturientais ir „100-ajame Kanų kino festivalyje“. Jo metu buvo nominuoti abiturientų „pasiekimai“ įkūnijant populiarių Holivudo filmų pagrindinius vaidmenis. Filmuose „Nevykėliai po priedanga“, „Taksi“, „12 vergovės metų“, „Greiti ir įsiutę“, „Kaimiečiai Beverlyje“ ir kituose buvo rodomi linksmai sumontuoti vaizdo įrašai. Laimėtojams įteikti apdovanojimai ir šimtadienio ženkliukai.

Renginio pabaigoje kalbėjo ir patys abiturientai. Dainomis ir žodžiu jie dėkojo visiems, prisidėjusiems prie šventės rengimo, o vienuoliktokai jiems linkėjo sėkmingai užbaigti likusias 100 dienų ir kuo geriau pasiruošti artėjantiems egzaminams.

Po renginio svečiai įsiamžino prie šimtadienio fotosienos.