Šimtams jaunųjų šilutiškių duris atvėrė ir menininkų kalvė

meno mokyklaRugsėjo 3-ąją keliems šimtams jaunųjų šilutiškių ir juos lydintiems tėvams duris atvėrė ir Šilutės meno mokykla.

Jau trečius metus ši mūsų krašto jaunųjų menininkų kalvė, kuri anksčiau veikė dviejuose skirtinguose pastatuose, savo veiklą vysto miesto centre esančiose ir dabar jau tam pritaikytose patalpose. Šiemet mokykla džiaugsmingai pasitiko beveik pusės tūkstančio savo moksleivių būrį.

Valdžia džiaugiasi tais, kurie siekia daugiau

Šilutės meno mokyklos direktorė Daiva Pielikienė pirmoji sveikino visą gausų susirinkusiųjų būrį: ir tuos, kurie geriau pažinti muzikos, šokio ir dailės paslaptis stengiasi jau nebe pirmus metus, ir tuos, kuriems šie metai bus pirmieji kelyje į užburiantį meno pasaulį.

Direktorė sakė, kad kiekvieną dieną savo pirštukais palietę instrumentus, kojas dėliodami šokių žingsneliais ar rankomis kurdami paveikslus, mūsų krašto mažieji po Meno mokyklos stogu patys kuria stebuklus. 

Šilutės meno mokykloje pedagogų, moksleivių ir jų tėvų bendruomenę pasveikinti su naujaisiais mokslo metais atvyko ir Savivaldybės mero pavaduotojas Algis Bekeris bei administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis. MENO MOKYKLA_3

A.Bekeris džiaugėsi, kad tiek daug moksleivių Šilutėje siekia ne tik privalomų mokslų, bet ir siekia pažinti ir įvairias meno sritis. Jis palinkėjo vaikams didelės sėkmės ir aukštų pasiekimų ne tik respublikiniuose konkursuose, bet ir išvykose į Europoje bei dar plačiau pasaulyje vykstančius renginius.

V.Pozingis taip pat sveikino visus su naujųjų mokslo metų pradžia, ir linkėjo, kad vaikų, kurie tobulina savo įgūdžius muzikos, šokio ir dailės srityse, pasiekimus vertintų ir visa rajono bendruomenė. Jis šmaikštaudamas paragino net ir kolegą A.Bekerį uždainuoti, tačiau negavo pritarimo.

Meno mokyklos ugdytiniai

Šilutės meno mokyklos direktorė D.Pielikienė informavo, kad šiemet šioje mokykloje mokysis net 469 vaikai, kuriems bus suteikta galimybė ugdyti savo gebėjimus įvairiose menos srityse. Mokykloje su jais dirba 48 pedagogai.

Šiuo metu mokyklos muzikos skyriuje mokosi 220 mokinių, dailės skyriuje 190 (Šilutėje 165, Švėkšnos skyriuje – 26 ir Kintų skyriuje 9 mokiniai), o šokio paslaptis kremta 59 mokiniai.

Šį rugsėjį mokyklos dailės skyrių pradėjo lankyti 24 nauji mokiniai, į muzikos skyrių atėjo 34 naujokai,  norą mokytis šokio paslapčių pareiškė 10 jaunųjų šilutiškių.

Be to, mokykla turi ir suaugusiųjų ugdymo programas, kurias lankantys šilutiškiai taip pat sėkmingai ugdo savo dailės ir muzikinius gebėjimus.
Mokykla iki rugsėjo 10 d. dar laukia visų norinčiųjų muzikuoti, šokti ir piešti prašymų.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.