Šios savaitės horoskopas

AVINAS

Savaitės pradžioje veikiausiai išleisite pinigų, samdydami talkininkus ar pirkdami daiktus, kurie palengvina darbą. Artimas žmogus pritars jūsų užsidegimui ir išlaidoms bei skatins kiek neįprastai elgtis. Galite sulaukti skubiai apsispręsti verčiančio pasiūlymo telefonu, elektroniniu paštu.

JAUTIS

Savaitę pradėsite su polėkiu, kūrybiniu nusiteikimu. Situacija gali būti įdomi, gausite daug informacijos. Visgi netrukus gali paaiškėti, kad ne taip lengvai įgyvendinami planai ir kuriamas autoritetas. Jeigu siekiate naudos, niekam nenorėsite nusileisti, paisysite tik savo nuomonės ir interesų.

DVYNIAI

Kitą savaitę būsite linkę pasiduoti kitų įtakai, išsigalvoti nebūtų dalykų. Labiau trauks svaigalai. Pasistenkite tam atsispirti, nes lengva apsinuodyti ar prikrėsti kvailysčių, pvz., apsvaigus eiti maudytis į gilų vandens telkinį. Neimkite giliai į širdį nereikšmingų dalykų. Venkite nemalonių diskusijų, ginčų.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje jūsų energija bus labai laki. Aktyviau pabendravę, netrukus galite pasiduoti pasyvumo jausmui, piktnaudžiauti svaigalais ar pataikauti slaptiems įgeidžiams. Tausokite nervus, ilsėkitės, atsargiai vairuokite. Sutelkite apdairumą, jeigu bus gundymų investuoti. Pasisaugokite sukčių.

LIŪTAS

Kitą savaitę gali kilti ūpas kažkur lėkti, bėgti, keisti aplinką ar kitus žmones. Stigs susivaldymo bendraujant, norėsis kritikuoti, raginti. Būkite atsargūs kolektyve, o ypač su kolegomis. Galbūt teks spręsti etinę ar teisinę dilemą. Kažkas vertins jūsų poelgius arba jūs turėsite nuspręsti, kas pasielgė tinkamai, o kas – ne.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje aktualūs bus su mokslu, teisėtvarka, užsieniu susiję reikalai. Galbūt gausite žinią, kuri privers nerimauti. Visgi gerai jaustis labiausiai trukdys jūsų pačių nervingumas, įtarumas. Saugokitės avarijų, sukčių. Iki šios savaitės pabaigos dar neskubėkite imtis atsakingų naujų įsipareigojimų, ypač jei tai jums nemažai kainuotų.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje galite būti raginami imtis veiklos, kuriai reikia lėšų ir energijos. Galbūt mėginsite kažką rekonstruoti, taisyti. Regis, teks dalyvauti viešuose renginiuose arba galvosite apie ateities planus, keliones. Antroje savaitės pusėje galite gauti svarbių pranešimų, kurie nebūtinai nudžiugins.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę harmoningai bendrauti, objektyviai vertinti kitus. Netrūks polėkio, originalumo, fantazijų apie neįprastus nuotykius. Visgi pavojinga rizikuoti savomis ir svetimomis santaupomis, leistis į avantiūras. Jeigu neapdairiai elgėtės su pinigais, dokumentais, tai dabar ims ryškėti padariniai.

ŠAULYS

Kitą savaitę vikriai suksitės įprastiniame reikalų ir kontaktų verpete, tačiau nuotaiką drums suvokimas, kad kažką turite pasiūlyti kitiems, derintis. Galbūt staiga pasijusite keistai priklausomi nuo tam tikrų įtakų. Venkite svaigalų, saugokitės sukčių. Nuo savaitės vidurio augs noras kuo nors pasipuikuoti prieš kitus.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje asmenines problemas spręsti mėgins padėti artimieji, draugai. Galbūt gausite kiek avantiūristišką pasiūlymą. Visgi rizika gali nepasiteisinti arba prireiks daugiau pastangų, nei tikitės. Labiau rūpinkitės vaikais. Regis, jaučiatės neužtikrinti dėl savo profesinės padėties, sveikatos ar išvaizdos.

VANDENIS

Savaitės pradžioje daug dėmesio skirsite nuosavybės, šeiminiams, vaikų klausimams. Tai išeis į naudą. Tačiau dėl kitų reikalų gali susikirsti jūsų ir šeimos narių, partnerių nuomonės ir interesai. Iš jūsų laukiama užuojautos, meilės, o jūs turbūt nesugebėsite būti dėmesingi. Jums neabejingas asmuo pasijus lyg perlietas šaltu vandeniu.

ŽUVYS

Kitą savaitę jums rūpės sutvarkyti svarbiausius reikalus, pasirašyti sutartis. Gali apvilti žmogus, iš kurio daug tikėjotės. Regis, labiau seksis įgyvendinti teisingus ir protingus siekius, o slidus reikalas neišdegs. Nesukčiaukite ir saugokitės sukčių. Regis, kils idėjų, susijusių su būsimomis atostogomis ar sodybos modernizavimu.