Širdies gerumas jau virsta apčiuopiamomis dovanomis

 

IMG 2851Gruodžio viduryje įvykęs jau tradicija tapęs paramos koncertas „Žiemos šokis“ kvietė atlikti gerą darbą – nusipirkus bilietą tokiu būdu prisidėti prie sunkiai besiverčiančioms šeimoms reikalingų daiktų pirkimo. Nebe pirmus metus paramą renkančios trijų Šilutės šokių klubų vadovės ir šiemet gali pasidžiaugti, jog renginys pavyko: šeimos sulaukia staigmenų, o svarbiausia, kad pagerinamos jose augančių vaikų gyvenimo sąlygos. Šiemet iš viso bus paremtos devynios šeimos.

Gerumo ranką jau ketverius metus iš eilės tiesė į labdaros asociaciją „Trys žuvys“ susibūrę garsiausi Šilutės šokių klubai „Atėnė“ (vadovė Jūratė Gricevičienė), „Žvaigždūnė“ (vadovė Loreta Stanelienė) ir „Lūgnė“ (vadovė Asta Maigienė).

J. Gricevičienė pasakojo, kad iš viso, tiek koncerto metu parduodant bilietus, tiek priskaičiavus verslininkų ir pavienių žmonių paaukotus pinigus, buvo surinkta apie 1000 eurų suma. Pagalbą šiemet gaus net 9 šeimos. Jau nupirkti vienam berniukui reikalingi akinukai, kelios lovos, rašomasis stalas, keli šaldytuvai, komoda, dujinė vyryklė. Kai kurie pirkiniai jau sėkmingai pristatyti į namus, kitų dar laukiama – kol parduotuvės įvykdys užsakymus.

Vienai šeimai, kurios vaikas turi širdies bėdų ir privalo dažnai važiuoti pas gydytojus patikroms, suteikta finansinė parama kelionėms.

„Gautas ir prašymas padėti susiremontuoti socialinį būstą. Po naujų metų žiūrėsime, kaip galime prisidėti – nupirkti tapetų ir pan. Be to, vaikams iš sunkiai besiverčiančių šeimų suteikiamos ir galimybės lankyti šokių ar sporto klubus“, – sakė J. Gricevičienė.