Skelbiame fotokonkurso „Aš ir mano mama“ nugalėtojus

 

1 vietaGražios, jaunatviškos, spindinčios, energingos, besišypsančios, supratingos, išmintingos, rūpestingos, laukiančios, mylinčios ir, svarbiausia, – MYLIMOS! Tokias mamas pamatėme Jūsų fotokonkursui „Aš ir mano mama“ atsiųstose nuotraukose.

Per savaitę šiam, jau tradiciniam „Šilutės naujienų“ konkursui internautai atsiuntė 159 nuotraukas, kuriomis džiaugėmės ir balsavome feisbuko erdvėje. Šiandien atėjo metas paskelbti didžiulio susidomėjimo sulaukusio fotokonkurso nugalėtojus.

Paskutinę balandžio savaitę mūsų feisbuko puslapyje karaliavo jūsų atsiųstos nuotraukos, kuriose – mamos su vaikais. Mamų nuotraukas siuntė įvairaus amžiaus dukros, sūnūs. Jaunos mamos siuntė savo ir mažylių nuotraukas.

Remiantis mūsų puslapio statistika, šį konkursas pasiekė beveik 390 000 žmonių, o už nuotraukas balsavo tūkstančiai internautų.

Daugiausiai „PATINKA“ – daugiau kaip 5600 balsų surinko Brigitos Peškytės – Šedienės nuotrauka, kurioje ji su savo dvyniais. Daugelį ši nuotrauka papirko nuoširdumu ir šiltumu. Brigitai atitenka pagrindinis, grožio studijos „MonTana“ įsteigtas prizas, grožio procedūros plaukams ir nagams.

Kita konkurso favoritė – Jurgitos Černiauskienės nuotrauka, surinkusi daugiau kaip 5000 internautų balsų. Nuotraukoje mama ant krūtinės laiko naujagimius dvynukus Vilių ir Jokūbą. „Kaip jauku, miela, šilta… Tiesiog stebuklas… Iš tikrųjų net sunku rasti žodžių…“, „Tikresnės Meilės nebūna“, – į nuotrauką spinduliuojančią emociją atsiliepė internautai. Jurgitai atitenka laikraščio „Šilutės naujienos“ pusės metų prenumerata.

Šalia „Šilutės halės“ įsikūręs gėlių salonas „Meilenė“ savo įsteigtą prizą – dirbtinių gėlių puokštę dovanoja mamai Linai, kuri užaugino šešias dukras ir tris sūnus. „Pagarba mamai, kuri ryžtasi auginti tiek vaikų“, – apie ją labiausiai sužavėjusią nuotrauką sako „Meilenės“ vadovė Renata Kislinkienė.

Kokybiškus ir gardžius desertus gaminančios „Heydekrug kepyklos“ prizas – tortas keliaus į penkis vaikus auginančios Neringos Staigirdienės namus.

Tilžės gatvėje įsikūrę „Kulinarai Šilutė“ sušių padėklą iš 40 gabalėlių dovanoja mamai Agnei ir jos vaikams Rokui, Lukui, Viltei.

„Šarūno reklamos prizas“ – puodelis su konkurse dalyvavusia nuotrauka atitenka Rositai Katauskienei, kurioje subtiliai atskleistas kūdikio laukimas.

Dovilės Budreckytės nuotraukai, kurioje mama ir dukra pozuoja aukštyn kojomis, atitenka du kvietimai į „Rusnės festivalį“, kuris įvyks birželio 14-15 dienomis.

Dėkojame visiems rėmėjams, prizų laimėtojai, lauksime jūsų skambučių tel. (8 441) 61611 arba „Facebook“ žinučių.

Heyderkrug prizas

Rusnes festivalis_prizas

2 vieta

Kulinaru prizas

Saruno reklama_prizas

Meilenes prizas