Skelbiame gyvūnų dienos foto konkurso nugalėtojus

Ištikimiausi „Šilutės naujienų“ feisbuko draugai pastebėjo, kad praeitą savaitę dėmesio viršūnėje buvo gyvūnų nuotraukos. Pasaulinės gyvūnijos dienos proga, kartu su K. Petravičiaus veterinarine klinika, „Šilutės beglobiais“, Šilutės VMVT ir „Šarūno reklama“, skelbėme gyvūnų nuotraukų konkursą. Metas paskelbti nugalėtojus!

Galime pasidžiaugti, kad per trumą laiką – 6 dienas, jūs atsiuntėte 311 nuotraukų. Prizus gyvūnų šeimininkas skyrėme pagal tai, kad surinko daugiausiai „PATINKA“. Kadangi dalyvių buvo išties daug, tai laimėtojus, internautų favoritus, išskirstėme į šunų ir kačių kategorijas. Specialius prizus savo favoritams skyrė Šilutės VMVT ir „Šarūno reklama“.

Šuniukų kategorijos nugalėtojai

Pirma vieta – ponaitis HAČIS ir jo šeimininkė Eglė Pivoriutė (320 balsų). Hačiui ir Eglei atitenka „Šilutės beglobių“ prizas.

 

 

 

 

Antra vieta – Dolčė ir jos šeimininkė Birutė Arnašienė (288 balsai). Dolčei ir Birutei atitenka K. Petravičiaus klinikos įsteigtas prizas.

 

 

 

 

Trečia vieta – skirtingų akių spalvų savininkė Jela ir jos šeimininkas Ernestas Jokubauskas (202 balsai). Jelai ir Ernestui dovanojame „Šilutės naujienų“ 3 mėnesių prenumeratą.

 

 

 

Kačių kategorijos nugalėtojai:

Pirma vieta – katinėlis Pikačiu ir jo šeimininkė Vaida Lotužienė (153 balsai). Pikačiu ir Vaidai atitenka „Šilutės beglobių“ prizas.

 

 

 

 

Antra vieta – katytė Pika ir jos šeimininkas Vaidas Kuzas (109 balsai). Pikai ir Vaidui atitenka K. Petravičiaus klinikos prizas.

 

 

 

 

Trečia vieta – Tina ir jos šeimininė Nerija-Pupšytė Ropienė. Nerijai ir Vaidai atitenka „Šilutės naujienų“ 3 mėnesių prenumerata.

 

 

 

 

Specialų prizą – puodelį su augintinio nuotrauka skyrė nuolatinė mūsų foto konkursų rėmėja – „Šarūno reklama“. Jų komanda nusprendė, kad šis prizas turi atitenka Anetai Malinauskienei ir jos augintinei Mėjai.

 

 

 

Šilutės VMVT savo prizą – 15 Eur kuponą apsipirkti veterinarijos parduotuvėje „Šarmaka“ skiria mergaitei, rankose laikančiai triušiuką. Nuotrauką atsiuntė Inga Radzevičienė.

 

 

 

Galutinius balsus suskaičiavome antradienį, 11.30 val. Prizų laimėtojus kviečiame parašyti mums feisbuko žinutę. Ačiū visiems, dalyvavusiems konkurse. Taip pat primename, kad šį šeštadienį „Šilutės beglobiai“ šalia Šilutės turgavietės organizuoja gyvūnų dienai skirtą renginį.

Visas konkurso nuotraukas galite peržiūrėti: https://www.facebook.com/pg/silutes.naujienos/photos/?tab=album&album_id=3853835544645538