Skvarbiausi „europrotai“ – Vydūno gimnazijoje

europrotai nugaletojaiPraėjusią savaitę Šilutės viešoji biblioteka surengė žaidimo „Europrotai“ pavasario sezono finalą. Žaidimas į devynias komandas subūrė įvairaus amžiaus ir profesijų atstovus iš Šilutės Vydūno gimnazijos, M.Jankaus pagrindinės mokyklos, nevyriausybinės jaunimo organizacijos, taip pat šeimas su mažosiomis savo atžalomis, tarnautojus, bibliotekininkus ir kitus Pamario bendruomenės narius.

Komandų vėl laukė penki turai – „Įvairūs klausimai“, „Menas“, „Europos Parlamentas“, „Vaizdai“ bei „Muzika“ – sudaryti po 10 klausimų. Jau po pirmojo turo buvo aišku, jog komandų žinios yra išties labai geros, jos nusiteikusios kovoti rimtai. Įtampa išliko iki pat paskutinės žaidimo minutės.

Šio sezono „Europrotų“ favoritai žaidė taškas į tašką ir tik paskutinysis susitikimas nulėmė laimėtoją. Pirmosios vietos laimėtoja tapo Šilutės Vydūno gimnazijos gimnazistų komanda „Eurowin 4ever“, kurios kapitonui Eimantui Šauličiui buvo įteiktas papildomas organizatorių prizas, kaip azartiškiausiam žaidimo „Europrotai“ dalyviui. Komanda pasidabino pagrindiniu Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje įsteigtu prizu – spalvingais „Europrotų“ skėčiais.

Tik dviejų taškų iki pergalės pritrūko komandai „Euro-meškučiai“, užėmusiai antrąją vietą. Jiems įteiktas organizatorių prizas – stalo žaidimas „Europa“.

Trečiosios vietos laimėtoja paskelbta komanda „Biblio-Eu“. Gera nuotaika, knygomis ir kitais smulkiais prizais apdovanotos ir visos kitos žaidime dalyvavusios komandos.

Keturis pavasario sezono „Europrotų“ turnyrus kartu su žaidėjais išsijuosę sukosi ir žaidimo organizatoriai – Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus specialistai: arbitrės Laima Dumšienė ir Dalia Vasiliauskytė, žaidimo vedėja Sandra Jablonskienė bei fotografas, didžėjus ir techninės dalies prižiūrėtojas Donatas Dobilinskas.

Linkime komandoms sėkmės ir tikimės su visais susitikti „Europrotų“ rudens sezono turnyruose.