„Sky“ pakvietė į pirmąjį koncertą

 

Sky studija_2Penktadienio vakarą išskirtinai linksma ir triukšminga buvo Šilutės kultūros ir pramogų centre – čia siautė apie 70 jaunųjų šilutiškių, prieš 5 mėnesius susibūrusių į vaikų ir jaunimo šokių studiją „Sky“.

Rugsėjo pradžioje savo šokių studijos duris atvėrusi žinoma Šilutės trenerė Inga Mikutytė, per tokį trumpą laiką sugebėjusi su savo auklėtiniais parengti ne vieną šokį, neslėpė: „Esu laiminga, o degančios mano vaikų akys yra tas varikliukas, kuris suteikia energijos ir kasdien skatina žengti pirmyn“.

Vaikai pajuto „nerealų jausmą“

Kuomet pernai rugsėjo pradžioje dalyvavome „Sky“ studijos atidarymo šventėje, jos įkūrėja Inga neslėpė savo svajonės: ji norėtų, kad šie namai taptų antraisiais jos ugdomų vaikų namais, kad kiekvienas čia atėjęs galėtų maloniai praleisti laisvą laiką, pabendrauti su bendraamžiais, realizuoti savo idėjas.
„Džiaugiuosi, kad man pavyko“, – šiandien sako Inga. Ir pasakoja, kaip pasirodymo Kalėdų mugėje metu pirmą kartą į sceną užlipę jos vaikai tarė: „Ar jūs, trenere, žinote, koks tai nerealus jausmas?..“

Šiandien Ingos pamokėles lanko 70 – 80 vaikų nuo 2 su puse iki 17 metų, jie suburti į 6 grupes. Inga džiaugiasi, kad į du kartus per savaitę vykstančias treniruotes jie ateina su dideliu džiaugsmu ir pasitikėjimu. Ir ne tik ateina, bet ir suvažiuoja iš Saugų, Švėkšnos, Stoniškių, kitų vietovių. Vienus vežioja tėveliai, kiti keliauja autobusais.
Tačiau ruošiantis šiam koncertui studijos nariai treniravosi kasdien, net ir šeštadieniais, ir toks buvo ne trenerės – pačių vaikų noras.

Dėkojo ir vaikams, ir talkininkams

Inga neslepia, kad tuomet, kai koncerto pabaigoje bendram šokiui susibūrė visos jos auklėtinių grupės, jai buvo sunku sulaikyti džiaugsmo ašaras.

Padėkos žodį tądien Inga tarė ir savo auklėtiniams, kurių degančios akutės uždega ją pačią, ir kurie taip nori šokti, jog neskaičiuoja savo laisvalaikio valandų. Dėkojo ji ir jų tėveliams kurie taip pat aukoja daug savo laiko vaikų pomėgiui, kurie pasitiki ja ir patiki jai brangiausią savo turtą – vaikus.
Atskiras padėkos žodis už bendrą darbą, už idėjas ir pastangas buvo skirtas Ingos padėjėjai Emilijai Vismantaitei.

Ingos padėkos žodžių neišgirdo renginyje dalyvauti negalėjusi sporto ir sveikatingumo centro „Atėnai“ vadovė Jūratė Gricevičienė. Pasak Ingos, tai ji padėjo įgyvendinti ilgai puoselėtą svajonę įkurti savo studiją, ji mokė verslo pradžiamokslio, dalijosi asmeniniu patyrimu, skatino ir palaikė. „Esu labai jai dėkinga už jos kantrybę ir pamokas, ir už tai, kad ir toliau galime bendradarbiauti“, – sakė I. Mikutytė.

Koncertą paįvairino „Šilutės“ krepšinio komandos šokėjų grupės „Atėnė“ merginų pasirodymas ir 2014 metų „Lietuvos talentų“ nugalėtojai, vaikinų gatvės gimnastų grupė „Project Hayhem“.