Socialdemokratų sąskrydis Giruliuose

socialdemokratu saskrydis veliava martinkuiGausus Lietuvos socialdemokratų partijos bičiulių būrys savaitgalį susibūrė Giruliuose, stovyklavietėje „Žuvėdra“.

Šventiškai nusiteikusios komandos į sąskrydį sugužėjo iš visų Lietuvos skyrių. Gimtajam rajonui atstovavo beveik 70 Šilutės skyriaus bičiulių.
socialdemokratu saskrydisVisą dieną prie jūros ir stovyklos teritorijoje vyko aibė sportinių varžybų.

Mūsų stovyklą aplankė ir su šilutiškiais partiečiais pabendravo bei gardžios šilutiškių virtos žuvienės ragavo Seimo nariai Artūras Skardžius, Rimantė Šalaševičiūtė, Juozas Olekas, LSDP Pagėgių skyriaus delegacija ir europarlamentaras Zigmantas Balčytis, kuris sparčiai gausėjančiai Švėkšnos grupei įteikė LSDP vėliavą.

Sąskrydžio metu priimti į partiją nauji nariai. Naujai įstojusiems LSDP nariams buvo įteikti partijos nario bilietai bei dovanėlės su partijos atributika.

Vakarėjant stovyklavietėje prasidėjo linksmybės. Šalia jūros liepsnojo laužas, aplink kurį šoko gražiosios vaidilutės, o vėliau – ir visi bičiuliai. Prieš vidurnaktį „Žuvėdrą“ sudrebino diskoteka. Kiekvienas bičiulis galėjo pasirinkti širdžiai ir ausims mielą muziką ir pavakaroti malonioje kompanijoje.