Šokių savaitgaliai tęsiasi: išdalinti „Kubanos taurės“ medaliai

kubana treneriai blusiaiPraūžęs savaitgalis – dosnus ir spalvingas šilutiškiams šokėjams. Sekmadienį, balandžio 19-ąją, Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje antrus metus iš eilės įvyko sportinių šokių varžybos „Kubanos taurė 2015“.

Jas organizuoja Šilutės sportinių šokių klubo „Kubana“ treneriai Lina ir Donatas Blusiai kartu su Lietuvos sportinių šokių federacija.kubana sokejai

Po varžybų kalbinti treneriai Lina ir Donatas labai džiaugėsi, jog ir šiemet į varžybas susirinko gausus būrys šalies šokėjų – net 180 porų, kurios varžėsi įvairiose amžiaus ir meistriškumo grupėse.

Varžybose dalyvavo šokėjai iš Klaipėdos, Palangos, Kretingos, Tauragės, Pagėgių, Gargždų, Kuršėnų, Šiaulių ir, žinoma, Šilutės. Sportinių šokių klubui „Kubana“ atstovavo daugiau nei 70 šokėjų, kurie pelnė gausybę medalių ir taurių.

Šokių varžybose „Kubanos taurė 2015“ meistriškumą demonstravo šokėjai nuo 4 iki 16 metų amžiaus. Dalyvius vertino profesionali komisija, kurioje buvo legendinio sportinių šokių kolektyvo „Žuvėdra“ vadovas Romaldas Idzelevičius, Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Paulius Sangavičius, kiti teisėjai iš įvairių Lietuvos miestų.

„Šias varžybas ketiname rengti ir kitais metais. Tikimės taip pat sulaukti gausaus šokėjų ir žiūrovų būrio“, – sakė sportinių šokių klubo „Kubana“ treneriai Lina ir Donatas.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų“ albume!