Solidūs prizai ir vėl pradžiugino dvi dešimtis „Šilutės prekybos“ pirkėjų

Kas galimybės ieško, tas ją visada randa, - taip galima pasakyti apie UAB „Šilutės prekyba“ vadovų iniciatyvą net ir karantino sąlygomis surengti kalėdinę loteriją.

Mikrobangų krosnelė įteikta naumiestiškiui S. Ežerinskui.

Ilgametė šių loterijų tradicija šiemet sėkmingai pratęsta net nenusižengiant karantino ribojimams. Tad praėjusią savaitę, kaip jau įprasta, solidžiais prizais ir vėl apdalintos dvi dešimtys ištikimų šios bendrovės pirkėjų iš visų Šilutės rajono kampelių ir Pagėgių.

Tradiciškai artėjant Kalėdoms „Šilutės prekyba“ ir vėl paskelbė kalėdinį žaidimą. Šios bendrovės parduotuvėse perkantys šilutiškiai ir pagėgiškiai jau gerai žino, kad nuo spalio pabaigos iki metų galo pirkdami prekių bent už 6 eurus, tarp kurių yra ir viena žaidimo ženklu pažymėta prekė, įgyja galimybę dalyvauti loterijoje. O joje kasmet laimima dvi dešimtys solidžių pačių prekybininkų ir didelio būrio jų rėmėjų įsteigtų prizų.

Skalbyklę laimėjo D. Genulevičiūtė iš Saugų sen. Medalių k.

Įprastai laimėtojai būdavo sukviečiami į parduotuvę „Dobilas“ ir čia išaiškinami burtų keliu. Šiemet to padaryti nebuvo galima dėl nustatytų karantino ribojimų. Tačiau bendrovės direktorius Egidijus Kuzminskas ir jo pavaduotoja Natalija Galičinienė sugalvojo kaip išsisukti iš padėties. Specialiai sudaryta komisija prizus ištraukė ir išvežiojo į parduotuves laimėtojams.

Burtai lėmė, kad šaldytuvą „Beko“ laimėjo vainutiškė Ona Šeputienė, kitas vainutiškis Aivaras Kavčinskas – elektronines svarstykles, viryklę „Indesit“ – kintiškis Tomas Šertvytis, o naujutelaitė skalbyklė atiteko Dianai Genulevičiūtei iš Saugų sen. Medalių k. Mikrobangų krosnele džiaugėsi naumiestiškis Stanislovas Ežerinskas, kepsnine – Diana Adomaitienė iš Saugų sen. Bružų k., o kavos virimo aparatu – Regina Kuisienė iš Šilgalių. Čiūtelių k. gyvenančiam Jonui Seselskiui atiteko skrudintuvas, Gintarei Šiaudvytienei iš Šylių – maisto trintuvas, rusniškei Rasai Čeponytei miegmaišis, o Rusnės sen. Uostadvario k. gyvenančiai Jolantai Armonienei – virdulys. Trintuvu džiaugėsi ir šilutiškis Vitalijus Lipatovas, ventiliatoriumi – taip pat šilutiškė Kristina Riterienė, paspirtuku – Stanislava Krugelienė iš Žemaičių Naumiesčio sen. Juodžių k., laimėtas šildytuvas šaltomis žiemos dienomis šildys Žemaitkiemyje (Usėnų sen.) gyvenantį Arūną Jankauskį, o vilkytiškei Sonatai Martinkienei įteikta antklodė.

Neblogai sekėsi ir pagėgiškiams: Vidmantas Burdukas laimėjo sulčiaspaudę, Zita Motuzienė – staltiesę, Bardėnuose gyvenanti Rūta Poškienė – paplūdimio palapinę, o stoniškietis Antanas Andrejauskas – patalynės komplektą.