Solidžia įvarčių kruša „Šilutė“ nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“ B

Futbol 2Rugsėjo 28 d. Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos 17-ojo turo varžybose FK „Šilutė“, treniruojama Broniaus Mackevičiaus ir Svajūno Česnulio, sutriuškino Klaipėdos „Atlanto“ B komandą 5:2 ir iškopė į ketvirtą vietą turnyrinėje lentelėje.

Pasak futbolo specialistų, šio turo rungtynėse šilutiškiai buvo gerokai pranašesni. Namuose žaidę Klaipėdos futbolininkai pergale džiaugtis negalėjo. Aikštės šeimininkams pirmasis mačo su „Šilute“ kėlinys nebuvo prastas.

Pirmuosius du įvarčius pelnė šilutiškiai – 15-ąją minutę taiklus buvo gynėjas Justas Raziūnas, vėliau (27 min.) – puolėjas Andrius Marcinkevičius. Nors švieslentė rodė 0:2 šilutiškių naudai, iki kėlinio pabaigos klaipėdiečiai sugebėjo atsirevanšuoti, taip pat pelnydami du įvarčius – 33-ąją ir 45-ąją minutėmis į šilutiškių vartus įvarčius „įkalė“ Aleksandr Dymov – 2:2.

Prasidėjus antrajam kėliniui iniciatyvą vėl perėmė „Šilutė“. Antrajame kėlinyje (54 min.) trečiuoju įvarčiu komandos sąskaitą papildė ir pirmajame kėlinyje pasižymėjęs A. Marcinkevičius – 3:2.

Netrukus abiejų komandų žaidėjai buvo įspėti geltonomis kortelėmis – jos iškeltos Aleksandrui Fiodorovui („Atlantas“ B) ir Mariui Stonkui („Šilutė“).

Toliau sėkmė lydėjo tik šilutiškius, šeimininkams jie „įkalė“ dar du įvarčius. Čia pasižymėjo puolėjas Darius Paldauskas (63 min.) ir Justas Raziūnas (66 min.). Įtikinama pergale – 5:2 džiaugėsi „Šilutės“ ekipa.

Dabar šilutiškius nuo trečios vietos turnyrinėje lentelėje skiria tik 1 taškas. Vienu tašku šilutiškius lenkia FK „Akmenės cementas“ (32 taškai). Abi komandos yra sužaidusios po 17 rungtynių.

Pasibaigus 17-ajam turui Vakarų zonos komandos rikiuojasi tokia tvarka: 1. „Radviliškis“, 2. „Banga“ B, 3. „Akmenės cementas“, 4. „Šilutė“, 5. „Babrungas“, 6. „Džiugas“ B, 7. „Palanga“ B, 8. „Kražantė“, 9. „Saned“, 10. „Atlantas“ B.

Kitas – XVIII turo rungtynes „Šilutė“ vėl žais išvykoje spalio 6 d. su Kelmės FK „Kražantė“.